Ev / Haberler / 109 TL Değerindeki Oyun Serisi Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
Valorant names

109 TL Değerindeki Oyun Serisi Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Humble Bundle’ın ücretsiz olarak dağıttığı yeni oyunumuzun adı Deponia: The Complete Journey. Oyun, Steam üzerinden 109 TL’lik fiyatıyla satışa sunulmuş. Daedalic Entertainment tarafından 8 Temmuz 2014 tarihinde piyasaya sürülen Deponia üçlemesi, incelemelerinden Çok Olumlu notunu almış.

Bir Point & Click macera oyunu olan Deponia: The Complete Journey’in senaryosu oldukça övülmüş. Hatta oyun basını, Deponia serisinde bir LucasArts tarzı olduğunu belirtmiş. Oyunun grafikleri çizilmiş olduğundan, neredeyse hiçbir sistemi zorlamayacak gereksinimlere sahip.

Serinin ilk oyunu Deponia, Steam üzerinde 18 TL’lik bir fiyatıyla satışa sunulmuş. Ücretsiz olarak dağıtılan bu serinin diğer oyunları ise Deponia, Chaos on Deponia ve Goodbye Deponia. Bu seriye ek olarak Deponia Doomsday adında başka bir oyun da 2016 yılında piyasa sürülmüş. Fakat bedava olarak dağıtılan bu paket içerisinde Deponia Doomsday mevcut değil.

Acayip karakterleri, farklı çizim tarzları ve sürükleyici senaryosuyla; kaçırılmaması gereken serilerden biri olan Deponia: The Complete Journey’i bedava oyun listemize ekleyebilirdik. Fakat serimiz çok kısa bir süreliğine ücretsiz.

Oyunu Nasıl Alacağım?

Süre bitmeden oyunu elde etmek için buraya tıklayıp, Humble Bundle’dan bir mail alabilirsiniz. Mailden etkinleştirme anahtarını edindikten sonra Steam kütüphanenizi açın. Sol altta Bir Oyun Ekle butonunu göreceksiniz. Buraya tıklayın. Ardından anahtarla etkinleştirme seçeneğine basın ve mailinize gelen anahtarı bu boşluğa girin. Tebrikler, yeni bir bedava oyun daha kaptınız. Teşekkürler Humble Bundle!

 

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.