Ev / Haberler / 18 TL Değerindeki Evolvation Ücretsiz Oldu!
Valorant names

18 TL Değerindeki Evolvation Ücretsiz Oldu!

Evolvation Ücretsiz Hale Geldi

Evolvation uzayda geçen, sınıf bazlı ve hızlı bir tempoya sahip bir savaş oyunu. Oyuncuların takım halinde ya da tek başlarına oynayabileceği Evolvation, farklı oyun modlarına da sahip. Oyuncuların uzay araçlarını kullanarak savaştığı Evolvation ücretsiz hale geldi.

Bu zamana kadar adını çok duyuramamış olan Evolvation, geçtiğimiz gün 172.870 eş zamanlı oyuncuyla zirve yaptı. Bunun sebebi ise oyunun geliştiricisi Eric’in bir yanlışlık sonucu oyunun etkinleştirme anahtarlarını yayımlamasıydı. Tabii oyunun sunucularının buna kesinlikle hazır olmadığını tahmin edebilirsiniz.

Yanlışlıkla oyunun etkinleştirme anahtarlarını açık hale getiren ve internet üzerinde satılmasına yol açan Eric, daha sonra bütün kodları geri çekti. Bunu hiç hoş karşılamayan oyuncular Reddit ve oyunun Steam sayfasında tepkilerini gösterdiler.

Durum hakkında çok üzgün olduğunu dile getiren Eric, kötü yorumların geri çekilmesini rica etti ve oyununu tamamen ücretsiz hale getirdi. Bu hareketi birçok oyuncu tarafından hoş karşılanmış olacak ki, şu an oyunu oynayan 33,118 kişi mevcut.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için Steam’in arama kutusuna Evolvation yazıp, çıkan sayfadan “Oyunu Yükle” butonuna basmanız yeterli. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilir, internet tarayıcınızdan da hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

 

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.