Ev / Haberler / 18 TL Değerindeki Freespace 2 Ücretsiz Oldu!

18 TL Değerindeki Freespace 2 Ücretsiz Oldu!

Steam değeri 18 lira olan Freespace 2 GOG üzerinde ücretsiz oldu. Detaylar ve nasıl sahip olabileceğiniz ise haberimizde.

Oyuncular olarak oyunlara karşı ayrı bir sevgimiz var, bu bilinen bir gerçek. Ancak bedava oyunlara karşı ise neredeyse zaafımız var desek yanlış olmaz. Başta Epic Games olmak üzere bu zaafımızı tatmin eden birçok firma var. Bu sefer güzel haberi veren firma ise GOG. Steam değeri 18 lira olan Freespace 2 kısa bir süreliğine GOG üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Freespace 2 döneminin klasiklerinden sayılabilecek uzay temalı bir oyun. 1999 yılında piyasaya sürülen oyunda bir uzay aracı pilotunu canlandırıyor ve savaşlardan savaşlara koşuyoruz. Eğer grafiklere takıntılı bir oyuncu değilseniz bu oyun mutlaka kütüphanenizde bulunması gereken klasiklerden bir tanesi. Ayrıca bedava oyundan ne zarar gelir, değil mi?

Nasıl Sahip Olurum?

Freespace 2’ye sahip olmak için öncelikle bir GOG hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa oluşturduktan, varsa da giriş yaptıktan sonra GOG’un anasayfasının hemen en üst kısmında yer alan ‘’Get it FREE’’ butonuna tıkladıktan sonra oyun GOG hesabınıza eklenmiş olacak. İşte tüm yapmanız gereken işlemler bundan ibaret, artık oyun sizin. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir