Ev / Haberler / Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam üzerinden 18 TL’ye satılan Stories Untold kısa süreliğine Epic Games Store’da ücretsiz oldu.

No Code tarafından geliştirilen 2017 çıkışlı bağımsız korku ve macera oyunu Stories Untold kısa bir süre için ücretsiz oldu. 10 farklı ödülü bulunan indie yapım 2017 yılında gayet güzel bir başarı yakalamıştı. Özellikle atmosferi ve verdiği gerilim birr indie oyuna kıyasla fazlasıyla oturaklı ve sağlam bir şekilde işlenmiş.

Stories untold

Psikolojik korku, retro müzik, birbirinden farklı 4 kısa hikaye… İlginizi çektiğine eminim. Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmanız için tek yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bir hesap açıp buradaki bağlantıdan oyunun Epic Store sayfasına gelmek ve “ücretsiz” yazan butona tıklayarak siparişi onaylamak ve BAM oyun sonsuza kadar sizindir.

Stories Untold’un Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core™ Duo or faster
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Bu tarz ücretsiz oyunlardan anında haberdar olabilmek için bizi Twitter ve Facebook hesaplarımızı takip edebilir ayrıca buradaki bağlantılardan da oyun haberlerimize göz atabilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum. Biricik OyunGG ekibinin en yeni yazarlarından birisi olma onuruna sahibim :)

Buna da bak!

pubg lite

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Düşük sistemli PC sahiplerini sevindiren PUBG Lite sistem gereksinimleri ve çıkış tarihini açıkladı. Sizi merakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir