Ev / Haberler / 18 TL’lik Insurgency, Steam’de 48 Saatliğine Bedava!

18 TL’lik Insurgency, Steam’de 48 Saatliğine Bedava!

Sevilen indie FPS oyunu Insurgency, Steam’de iki günlüğüne bedava oldu. Oyunu hesabınıza eklerseniz sonsuza kadar sizde kalıyor, detaylar haberimizde!

InsurgencyOyunun Steam’deki incelemelerinin çoğu iyi yönde, ki zaten ortalama inceleme puanı da “Çok Olumlu”. Buna ek olarak oyun dünyasındaki birçok otorite tarafından iyi notlar ve indie oyun olarak birçok ödül almış bir oyun kendisi. Oyuna puanı 75 olan IGN’in Insurgency ile ilgili yorumu da gayet çarpıcı.

“Insurgency, Counter-Strike ile rekabet etmeye birkaç büyük hata düzeltmesiyle hazır olacak, güzel hızda ilerleyen bir taktiksel FPS oyunu.”
75 – IGN

“Insurgency, oynanışıyla beraber oyuncuları toplayacak bir oyun gibi duruyor. Oyunun içindeki aksiyon gayet rekabetçi ve odaklanmayı gerektiriyor. Kendisi, beni gerçek bir silah yarışına en çok isteyebileceğim kadar yakın hissettiriyor.
75 – GamesBeat

Metacritic puanı ise 75 olan oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun sizde kalması için yapmanız gereken tek şey “Oyunu Oyna” butonuna tıklamak. Son olarak ise sizi oyunun yarım saatlik bir oynanış videosu ile baş başa bırakıyoruz, iyi seyirler. Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar kalmak için bizi takip etmeyi bırakmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Efrıs

OyunGG projesinde genel yayın yönetmeni ve sosyal medya editörü olmakla birlikte oyunlara ilgi duyan bir yabancı dil öğrencisiyim. Oyun merakım 8-9 yaşlarımda babamın internet kafesinde başladı, o zamandan bu yana da sürüyor.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir