Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 24 TL Değerindeki Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu
Poster gg

24 TL Değerindeki Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu

Bir ücretsiz oyun haberi de bugün Steam cephesinden geliyor. Piyasa değeri 24 TL olan Kathy Rain isimli yapım şu anda Steam üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmakta. Ancak oyunu ücretsiz bir şekilde edinebilmek için biraz acele etmeniz gerekiyor çünkü bu teklif çok kısa bir süre için geçerli olacak.

Kathy Rain

Oyunu Nasıl Ücretsiz Edinebiliriz?

İşlemimiz aslında çok basit, tek sahip olmanız gereken şey bir Steam hesabı. Eğer bir Steam hesabınız yoksa buraya tıklayıp ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken şey ise buraya tıklayarak oyunun sayfasına gitmek ve “Oyunu Yükle” butonuna tıklamak olacaktır. Böylelikle oyun artık kütüphanenize sonsuza dek ücretsiz bir şekilde eklenmiş olacak. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü bugün saat 22.00 itibari ile teklif sona erecek.

Kathy Rain

Kathy Rain Nasıl Bir Oyun?

Bir gazeteci olan Kathy Rain isimli ana karakterimizin hikayesi konu ediniliyor bu oyunda. Büyükbabası gizemli bir şekilde ölen bu kadın, olayın peşinden gidecek ve bir dedektiflik hikayesine tanık olacağız. Oyunun geçtiği dönem ise 90’ların başları. Point-click şeklinde bir oynanış yapısına sahip olan oyunumuz aynı zamanda retro bir temaya da sahip. İlk piyasaya sürülme tarihi ise 5 Mayıs 2016. Oyunun ayrıca mobil versiyonlarının bulunduğunu da ekleyelim.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.