Ev / Haberler / 24 TL’lik Guns of Icarus Alliance, Humble Bundle’da Kısa Süreliğine Bedava!

24 TL’lik Guns of Icarus Alliance, Humble Bundle’da Kısa Süreliğine Bedava!

Poster gg

Uzun zamandır bedava oyun haberi gelmiyordu, şimdi ise Humble Bundle amcamız sağ olsun sizlere böyle bir haber daha yetiştirebiliyoruz. Steam’de 24 TL’lik bir fiyatla satılan oyun Guns of Icarus Alliance’ı Humble Bundle’dan süre bitmeden önce bedavaya alabiliyorsunuz.

Havalarda gezen buharlı gemiler üzerinde savaştığımız Guns of Icarus Alliance’ın Steam’deki ortalama inceleme puanı çoğunlukla olumlu ve kuratörlerin incelemeleri de genellikle olumlu yönde. Oyun ayrıca birçok fuarda ödüller almış. 2017 yapımı olmasına rağmen grafikleri ortalamanın altında olduğu için kendisinin sistem gereksinimleri de fazla değil, bu sebeple düşük sisteme sahip arkadaşlar da oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilir. Gelelim oyunu nasıl alacağınıza.

  • Öncelikle Humble Bundle’daki oyunun sayfasına buraya tıklayarak giriyoruz.
  • Ardından siteye kayıtlı değilsek kaydoluyoruz, kayıtlıysak da giriş yapıyoruz.
  • Yeşil “Checkout” butonuna basarak oyunun Steam anahtarını sepetimize ekliyoruz, ardından da oyunu alıyoruz.
  • Oyunun Steam ürün anahtarı artık Humble Bundle hesabımızın Keys kısmında bizi bekliyor, iyi oyunlar!

Guns of Icarus Alliance’ın Steam mağaza sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Daha fazla bedava oyun haberi ve oyun dünyasından farklı güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın. Hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.