Ev / Blog / 300 Saat Need For Speed Payback Size Ne Kazandırır?

300 Saat Need For Speed Payback Size Ne Kazandırır?

Poster gg

Merhaba oyungg okurları, bu yazımda sizlere 300 saat Need For Speed Payback oynamanın sizlere neleri kazandırabileceğini, neleri kaybettireceğini, bu 300 saat içinde neler yapabileceğinizi anlatacağım, kemerlerinizi bağlayın ve bir alt paragrafa geçin, eğlenceli bir sürüş olacak!

 

Arabalar Üzerine Hatırı Sayılır Bilgi Birikimi

Mağazalardan aldığınız arabaları, onların seslerini, maksimum hızlarını, beygir güçlerini öğrenip, arabalara olan hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca süspansiyon ayarlarının ne işe yaradığını, hangi süspansiyon ayarı nasıl tepki verir, direksiyon açısının önemi, yol tutuşu, AWD, 4WD, RWD ve FWD hakkındaki bilgilerinizi ve deneyimlerinizi arttırabilirsiniz. Bunun yanında modifiye parçalarının çokluğu sayesinde modifiye markaları ve ürettikleri ürünler hakkında bilgi sahibi olup, “hayalinizdeki araba” için kafanızda daha net bir resim oluşturabilirsiniz.

payback

Görsel Tasarım Bilgisi

Oyun içindeki Wrap Editor‘u kullanarak kendi tasarımlarınızı yapabilir, bunu EA topluluğuyla paylaşabilir, ve topluluk kullanıcılarının tasarımlarını indirip ilham alabilirsiniz! Bu sayede görsel tasarım anlayışınıza yeni bir renk, yeni bir anlayış tarzı katabilirsiniz.

Az Da Olsa Trafik Kuralı Bilgisi

Hop! Sarı BMW kullanan dayı, hatalı sollama yaptın! Sen!, kırmızı Ford F-150 Super Duty, arabama çarpma ulan!

Ekran Görüntüsü Klasörünüz İçin Benzersiz Fotoğraflar

Need for Speed Payback, görsel zenginliklerle dolu bir oyun. Fortune Valley ve Silver Rock çevresinde gezinirken birbirinden güzel görüntüler yakalayabilirsiniz. Ayrıca oyun içindeki kamera toolu ile üstün fotoğrafçılık becerilerinize yeni tecrübeler katabilir, belki de içinizdeki gizli fotoğrafçıyı uyandırabilirsiniz. Ben oyunu PS4 üzerinden oynadığım için ekran görüntülerini alamadım, fakat aldığımda ayrı bir yazı olarak paylaşacağım.

Drift Yeteneği

Şahsen söylemek gerekirse Need for Speed Payback, rakipleri arasında en berbat drift mekaniklerine sahip oyunlardan biri. Bu yüzden rahatça söyleyebilirim ki bu oyunda drift yapabiliyorsanız, her oyunda drift yapabilirsiniz. (Tabii bir de drift‘in mantığına hiç uymayan o tekerlek açılarına katlanmanız gerekecek, neyse sustum.)

En Önemlisi!

Ortamlarda 200 saatten fazla Payback oynadığınızı söyleyebilmek! Bu maddeyi tamamladıktan sonra uzun süredir sizi tersleyen sevdiğiniz kız size yürümeye başlayacak, cebinizde GT-R anahtarı belirecek, bir anda gökyüzünden bir güneş gözlüğü düşecek, yoldan geçen bütün kızlar size bakmaya başlayacak, bu kıyağımızı unutmayın. 😉

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.