Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 31 TL Değerindeki Oxenfree Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu
Poster gg

31 TL Değerindeki Oxenfree Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Artık Epic Games Store üzerinden ücretsiz oyun dağıtımına alıştık. En başında söz verdikleri gibi iki haftada bir oyun hediye ediliyor. Ayrıca bir sonraki oyun da önceden bildiriliyor. Bu hafta ise hediye edilen oyun Oxenfree.

Oxenfree

Oyunu Kütüphanenize Nasıl Eklersiniz?

Oyunu kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken işlemler aslında çok basit:

  • Öncelikle bir Epic Games hesabı açmanız gerekecek. Açmak için buraya tıklayabilirsiniz, varsa yazımıza devam edelim.
  • Daha sonra oyunu kütüphanenize eklemek için uygulamadan oyunun mağaza sayfasına gidin. Buraya tıklayarak da tarayıcınız üzerinden gidebilirsiniz.
  • Son olarak “Ücretsiz” butonuna tıklayıp işlemlerimizi tamamlamış oluyoruz. Artık oyun kütüphanemize eklenmiş bulunuyor.

Oxenfree

Oxenfree Nasıl Bir Oyun?

Ülkemizdeki piyasa fiyatı 31 TL olarak belirlenen şirin bir gerilim oyunu hediye edilmekte. 2016 yılının ocak ayında piyasaya sürülen Oxenfree 2014 yılında kurulmuş olan Night School Studio tarafından geliştirildi. Oyunda Alex isimli bir karakteri kontrol ediyoruz ve 4 arkadaşımızla birlikte Edward Island adında bir adaya gezi için gidiyoruz. Adada doğaüstü varlıklarla karşılaştığımız bu karanlık temalı oyunda bizleri ilginç diyaloglar da bekliyor. Üstelik bu diyaloglara 3-4 saniye içerisinde cevap vermemiz, yani hızlı düşünmemiz gerekecek. Aynı zamanda mobil versiyonu da çıkmış bu bağımsız yapımı oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.