Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 39 TL Değerindeki Oyun Bedava Oldu

39 TL Değerindeki Oyun Bedava Oldu

Poster gg

Okulların kapanmak üzere olduğu şu günlerde biz oyuncuların çoğunun ortak hayali bilgisayar başında oyun oynayarak sabahlamaktır eminim. Böyle bir hayaliniz var ancak oyununuz yoksa imdadınıza bu kez de GOG.com yetişiyor.
Xenonauts
Steam değeri 39 TL olan Xenonauts kendisine konu olarak soğuk savaş dönemini seçmiş bir yapım. Soğuk savaş temasını işlerken bir yandan da bizleri dünya dışı varlıklar ile mücadele içerisine sokan oyun ortalama üzeri bir strateji oyunu. Oyunun değerlendirme puanları da bir hayli iyi. Yapısı itibari ile yine daha önce ücretsiz verilen  X-Com’u hatırlatan oyun özellikle strateji türünün sevenlerini bir hayli mutlu edecektir.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Yapmanız gereken ilk şey bir gog.com hesabı oluşturmak. Hali hazırda bir hesabınız varsa giriş yaptıktan sonra buradan ‘’Get For Free’’ diyerek oyunu GOG hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından yapmanız gereken bir adım daha var. GOG uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra hesabınız ile giriş yapmanız gerekmekte. Bu adımların ardından uygulama içerisinden oyununuza erişebilirsiniz. Keyifli oyunlar. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.