Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 39 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Poster gg

39 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam üzerinde 39 TL’lik fiyatıyla satışa sunulmuş olan Overcooked, Epic Games’in dağıttığı ücretsiz oyunlar kervanına katıldı.

Başka oyuncularla rekabet ettiğiniz yemek yapma oyunu Overcooked, mutfaktaki kaosu video oyun dünyasına taşıyor. İsterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz oyunda yemek yapmanın sınırı yok.

Uzayda, lavların üstünde, kamyonlarda, buzulların üstünde ve hareket eden platformlarda yemek yapıyor, rekabete baharat katıyorsunuz.

Nasıl İndirilir?

 

Epic Games bedava oyunları listesinde kendine yer bulan Overcooked kısa bir süreliğine ücretsiz olacak. Oyunu ücretsiz olarak oynayabilmek ve Epic Games hesabınıza kaydetmek için öncelikle bu bağlantıya tıklayın. Sağ üst köşeden Giriş Yap butonuna tıklayıp hesabınıza giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa Epic hesabı oluşturmak için aynı yolu izleyin.

Eğer bilgisayarınızda Epic Games uygulaması yok ise, sağ üstteki mavi butondan Epic Games’i İndir’i tıklayarak uygulamayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra ekranın ortasında bulunan ÜCRETSİZ butonuna basıp adımları izleyerek Overcooked’u ücretsiz oynayabilirsiniz.

Epic Games bedava oyunlarını aynı şekilde indirebileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Oyun dünyası ile ilgili en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.