Ev / Haberler / 42 TL’lik Shadowrun Returns Deluxe, Humble Bundle’da Bedava!

42 TL’lik Shadowrun Returns Deluxe, Humble Bundle’da Bedava!

Valorant names

Bedava oyun haberlerinde uzun zamandır Humble Bundle’dan ses soluk yoktu, bu sessizliği ise Shadowrun Returns Deluxe ile bozdular. 24 TL’lik Shadowrun Returns oyununu 18 TL’lik Deluxe DLC’si ile birlikte tamamen bedavaya veriyorlar. Shadowrun Returns DeluxeSevilen RPG oyununun Steam’deki incelemeleri gayet olumlu durumda, aldığı ödüller ve yüksek puanlamalar da cabası. Oyunun yegane dezavantajının ise kendisinin içinde çok fazla okuma olduğu söyleniyor. Haliyle, Türkçe alt yazı da olmayınca bi’ ton İngilizce alt yazı insanımızı sıkabiliyor. Yine de İngilizceniz yeterliyse oyunu oynamamanız için hiçbir sebep yok 🙂

Shadowrun Returns DeluxeMetacritic’ten 76 puan alan oyun Shadowrun Returns hakkında yapılmış yorumlara göz atalım.

  • “Shadowrun Returns, oyunculara gayet gerçekçi bir kurgu yaşatıyor ve bunu yaparken klasik hikayeli rol yapmanın yanına modern taktiksel savaşlar da ekliyor. Gölgeler içinde koşmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.”
    8.5/10 – Game Informer
  • “Shadowrun Returns Deluxe, 2013’te, hatta daha da gerçekçi olmak gerekirse son yıllarda çıkmış en rahatlatıcı ve tamamen taktiksel bir rol yapma deneyimi sunan bir oyun.”
    4.5/5 – HardcoreGamer

Shadowrun Returns Deluxe Nasıl Bedavaya Alınır?

Gördüğümüz gibi, büyük otoriteler tarafından da iyi puanlar almış bu oyunu hazır bedavayken kapmanızı öneririz. Oyunu almak da gayet kolay, Humble Bundle’a giriş yaptıktan sonra bu linke tıklayıp “Get it for free” butonuna basmanız, oyun ve DLC’nin bir arada bulunduğu paketin Humble Bundle hesabınıza düşmesi için kafi. Bu aşamadan sonra Humble Bundle hesabınızdaki “Keys” kısmından kodunuzu rahatça alıp Steam’de aktifleştirebilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutmayı unutmayın, zira teklif iki gün sonra bitiyor ve kaçırmak istemezsiniz.

Shadowrun Returns DeluxeOyunu oynamak için ahım şahım bir bilgisayara ihtiyacınız yok, düşük seviye bir bilgisayar bile oyunu rahatça oynamanıza yetecektir. Bu yüzden sistem gereksinimlerini koymaya gerek bile duymadım, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.