Ev / Haberler / 45 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

45 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Korku temasını psikolojik ögeler ile harmanlayan oyun Lyssophobia ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Bağımsız bir yapımcının elinden çıkan korku oyunu Lyssophobia kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Korku deneyimini psikolojik ögeler ile birleştirerek oyuncuya sunan yapım oldukça doyurucu bir deneyim vadediyor. Korku türünün popülerliği son zamanlarda oldukça artmış olsa da çoğu yapım oyuncuyu jumpscare ögeleri ile korkutmayı hedefliyor. İşte Lyssophobia’yı diğer oyunlardan ayıran yönü de tam olarak burada ortaya çıkıyor. Lyssophobia barındırdığı psikolojik etmenler ile oyuncuyu ekran başında her an tetikte tutmayı başarıyor. Bizden söylemesi, bu konuda da oldukça başarılı.

Oyun yalnızca Windows işletim sistemleri tarafından destekleniyor. Bunun yanı sıra istediği düşük sistem gereksinimleri ile de birçok oyuncuyu mutlu edecek bir yapım Lyssophobia. Şimdi gelelim oyuna nasıl ücretsiz bir biçimde sahip olabileceğinize. Öncelikle belirtmekte fayda var, çoğu ücretsiz olan yapımın aksine oyun ne Epic Games Store ne de Steam tarafından dağıtılıyor.

Bu bağlantıyı kullanarak oyunun kendi web sitesine erişebilirsiniz. Ardından sayfanın üst kısımlarında yer alan ‘’Download or claim’’ butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz bir biçimde sahip olabilirsiniz. Bu işlemden sonra karşınıza bir ekran çıkacak. Bu ekranda sizlere iki seçenek sunuluyor. Bunlardan birisi oyuna ücretsiz sahip olmanızı sağlarken öteki yapımcıları desteklemenize yarıyor. Elbette yapımcıları destekleyip desteklememek size kalmış, biz hızlıca nasıl oyuna sahip olabileceğinizi anlatmaya devam edelim. ”No thanks, just take me to the downloads” diyerek işlemlere devam etmelisiniz. Yeniden bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ise “Create account to claim”  butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu aşamada yapmanız gereken zaten oldukça açık. Bir üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturarak devam ediyorsunuz. Ardından mailinize gelen doğrulama işlemini de yaparak altta görmüş olduğunuz sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Yönlendirildiğiniz sayfada size iki adet indirme seçeneği sunuluyor. Bu seçeneklerden herhangi birini seçerek oyunu ücretsiz bir biçimde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.