Ev / Haberler / 49 TL Fiyata Sahip Oyun Ücretsiz Oldu!

49 TL Fiyata Sahip Oyun Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Artık ücretsiz oyunlarına alıştığımız Epic Games Store bu kez de Steam fiyatı 49 TL olan RİME adlı oyunu ücretsiz bir biçimde oyunculara sunuyor.

Epic Games Store’un ilk indirim dönemi olan Epic Mega Sale bazı oyunlardaki aşırı indirimli fiyatları ile şimdiden oyuncular arasında büyük ses getirdi. Epic Games Store kurulurken kullanıcılarına her iki haftada bir yeni bir ücretsiz oyun sözü vermişti. İndirim dönemi şerefine bu aralığı kısaltan Epic Games Store indirim dönemi süresince her hafta yeni bir ücretsiz oyunu kullanıcıları ile buluşturacak.

Bu adımın ilk basamağı ise RİME. Puzzle türünde olan oyun Akdeniz havasını oyuncuya sonuna kadar hissettiriyor. Tatlı grafikler ve birbiriyle uyum içerisindeki çevre birleşince gayet güzel bir deneyim yaşatıyor. Ancak kendinizi bu dingin ortama fazla kaptırmamanızda yarar var, zira oyun oyuncuya karşı göründüğü kadar yumuşak değil. Keşif ve bulmaca ögeleri ile hikayesini zenginleştiren oyunun Metacritic puanı ise 78.

Nasıl Sahip Olurum?

Öncelikle bir Epic Games hesabınız yoksa sizleri buraya alalım. Hesabını oluşturduktan sonra buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına gidebilirsiniz. Epic Games Launcher’ı bilgisayarınıza kurduktan sonra hesabınıza giriş yapın. Mağaza sekmesine tıkladığınızda RİME ‘’Şimdi Ücretsiz’’ ibaresi ile karşınızda duruyor olacak. Ardından tek yapmanız gereken tıklamak ve ‘’ücretsiz’’ butonuna basarak karşınıza gelecek ekranda ‘’place order’’ demeniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.