Ev / Haberler / 49 TL’lik Age of Wonders III Kısa Süreliğine Bedava!

49 TL’lik Age of Wonders III Kısa Süreliğine Bedava!

Poster gg

Geçtiğimiz günlerde Humble Bundle’ın bedavaya verdiği oyun Age of Wonders III bu sefer Steam’de dağıtılıyor. Humble Bundle’daki kampanyayı kaçıran arkadaşlarımız bu sefer bedava oyunu Steam’den rahatlıkla kapabilir.

Bildiğiniz üzere artık Humble Bundle, Indiegogo gibi siteler eskisinden de sık şekilde bedava oyun vermeye başladı. Steam de kendi bünyesinde bu tür kampanyalara hafiften yer vermeye sıcak bakıyor. Bu kapsamda Triumph Studios tarafından yapılmış Age of Wonders III adlı strateji oyununu Steam mağaza sayfasından bedavaya kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kampanyanın 15 Temmuz 20.00’a kadar süresi var, elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Nasıl Alınır?

Çoğunuz bu kısmı bilse de bilmeyen arkadaşlarımız için tekrar hatırlatalım dedik. Oyunu Steam kütüphanenize eklemek gayet kolay. Tek yapmanız gereken bu linkten oyunun Steam mağaza sayfasına girip Hesaba Ekle butonuna tıklamak. İyi oyunlar!

Age of Wonders III

Age of Wonders III

Steam’deki oyuncuların kendisiyle ilgili incelemeleri çoğunlukla olumlu olan 2014 yapımı oyun, Metacritic tarafından da 80 puan almayı başarmış. Sistem gereksinimlerine bakacak olursak düşük segment bir sistemi olan arkadaşlarımızı da mutlu edebiliriz, oyunun ahım şahım sistem gereksinimleri yok. Kendisini eski bir bilgisayarla bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Age of Wonders III

Son olarak oyunu alıp oynamayacaklara bir tavsiyeyle yazıyı bitirelim. Normalde ücretli olan ama bedavaya aldığınız her oyunda IdleMaster programı ile Steam saati kasarak koleksiyon kartı kazanabilir, ister kartları satıp oyun alabilir ister de kartlarla rozet yapıp Steam seviyenizi arttırabilirsiniz. Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.