Ev / Haberler / 5 Arka Kameralı Telefon Nokia 9 PureView Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Poster gg

5 Arka Kameralı Telefon Nokia 9 PureView Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şundan çok değil 6-7 sene önce telefonda ön kamera olması dahi büyük bir olay olarak kabul edilirken. Günümüzde markalar işi iyice abarttılar. Nokia’nın da Nokia 9 PureView ile telefonuna 5 arka kamera ve 2 ön kamera koyması bunun örneklerinden kabul edilebilir.

Tabii bu ürünün elbet geleceğini biliyorduk son birkaç aydır. Peki ne zaman? Fiyatı ne olacak? İşte bu soruların yanıtları geçtiğimiz süreçte Twitter üzerinden sızdırıldı. Diğer haber sitelerinin aksine yanıtları aralara gizlemeyelim, direkt verelim istiyoruz.

Nokia 9 PureView ne zaman çıkıyor

Sızıntıya göre telefon Ocak 20 ya da birkaç gün sonrasında Nokia tarafından tanıtılacak. Genelde tanıtımın üzerinden kısa bir süre geçmişken mağazalardan satın alınabilir oluyor ve tanıtım anında ön siparişe açılıyor. Tabii Nokia’da durumlar nasıl ilerler kestirmek güç. Yine de sızıntıyı yapan Twitter kullanıcısı Nokia_Leaks, Nokia 9 PureView’in öncelikle Avrupa’da satışa çıkacağını belirtiyor.

Peki fiyatı ne olacak?

Ülkemiz açısından net bir bilgi elimizde olmamasına karşın, tahminler telefonun 5.000 TL civarında bir fiyattan satılığa çıkacağı yönünde. Meraklıları için söyleyebiliriz ki kameralar işin hediyesi gibi olmuş, çünkü 8 gb ram, 128 GB dahili hafızaya sahip bu telefon bir amiral gemisinde olacak çoğu özelliği içinde barındırmakta. Dolayısıyla toplam 7 kameraya sahip bu telefon için 5.000 TL gözümüzde pek de pahalı durmuyor.

Nokia 9 PureView, marka hakkındaki kötü imajı temizler mi dersiniz? Teknoloji haberleri kategorimizden gelişmeleri takip edebilir, Twitter hesabımızdan da içeriklerimizden anında haberdar olmak için yararlanabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir Yorum

  1. Deniz Ozan T.

    Öyle olmaz ya füze yollayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.