Ev / Haberler / 5 Saatlik Oyun Temalı Black Mirror Bölümü: Bandersnatch Fragmanı Yayında!

5 Saatlik Oyun Temalı Black Mirror Bölümü: Bandersnatch Fragmanı Yayında!

Poster gg

Distopik temalı dizi dendiği zaman akla ilk gelen yapım olan Black Mirror’ın yeni bölümü Bandersnatch için bir fragman yayınlandı. Toplamda 5 saatlik bir seyir süresine sahip olacak yapımın ana teması ise video oyunları olacak!

Bilim kurgu ve distopyanın iç içe geçtiği başarılı yapımlardan olan Black Mirror bu kez de bir film ile karşımızda. Sevenleri için adeta bir yeni yıl hediyesi olan bu film 5 saatlik bir izlenme süresine sahip olacak. Ancak hemen gözünüz korkmasın. Film interaktif olacak. Yani hikaye sizin seçimlerinize göre şekillenecek. Nasıl ama? Bir yerlerden tanıdık geldi sanki, değil mi? Kısacası tüm sonları ve farklı olasılıkları görmek isterseniz senaryonun toplam uzunluğu 5 saat civarı olacak. Tek bir sona ulaşıp hikayeyi noktalarsanız bu süre normal bir film-dizi süresi kadar olacak.

bandersnatch

Filmin konusu ise bizleri 1984 yılına götürüyor. Fantastik bir romanın video oyunu uyarlamasını yapmaya çalışan genç bir programcı zamanla içerisinde bulunduğu gerçekliği sorgulamaya başlıyor. Senaryonun oyun temalı olması ve yapımın interaktif yapısı doğal olarak biz oyuncuları şimdiden heyecanlandırmış durumda. 28 Aralık tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan yapımın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.