Ev / Haberler / 50 TL Değerindeki Crackdown Ücretsiz Oldu!

50 TL Değerindeki Crackdown Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Microsoft’un konsol tarafındaki efsane oyun serilerinden olan Crackdown’un ilk oyunu Xbox 360 ve Xbox One kullanıcıları için ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Serinin 3. oyununun Xbox One için çıkışını biz oyunculara ilk oyun Crackdown’u ücretsiz olarak sunarak kutlamaya hazırlanan Microsoft konsol sahiplerinin yüzünü güldürdü. 15 Şubat tarihinde oyuncularla buluşacak olan Crackdown 3 sebebiyle düzenlenen bu kampanyadan Xbox 360 ve Xbox One sahipleri faydalanabilecek. Serinin son halkası olacak olan Crackdown 3’ün de beta sürecinin bugün itibari ile başlayacağını da Xbox sahiplerine hatırlatmakta fayda var.
crackdown 3
Oyuna ücretsiz bir biçimde sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Xbox Live markete giriş yaparak Crackdown oyununu kütüphanenize eklemek. Bu adımdan sonra oyun kalıcı olarak kütüphanenizde kalacak. Xbox sahipleri için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir klasik mertebesinde olan oyunu kütüphanenize eklemenizi şiddetle öneriyoruz. Bir de olayın şu yönünden bakın; oyunu sevmeseniz bile sonuçta beleş oyun baldan tatlıdır, değil mi?

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.