Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 59 TL Değerindeki Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu
Poster gg

59 TL Değerindeki Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Artık sıradan gelmeye başlayan bir durumun içerisindeyiz. Epic Games Store üzerinde düzenli olarak iki haftada bir oyun hediye edilmeye devam ediyor. Şimdi hediye edilmeye başlanan oyun ise The Witness.

The Witness

Epic Games Çıtayı Daha da Yükseltiyor

Ücretsiz dağıtılan oyun The Witness‘ın fiyatı 59 TL. Bu fiyat da bu mağazada hediye edilmiş oyunlar arasındaki en yüksek değer olarak görünüyor. Belki de ilerde daha büyük yapımlarla karşımıza çıkabilirler. Lafı fazla uzatmadan oyuna nasıl sahip olabileceğinizi anlatalım:

  • Öncelikle bir Epic Games hesabı açmanız gerekecek. Açmak için buraya tıklayabilirsiniz, varsa yazımıza devam edelim.
  • Daha sonra oyunu kütüphanenize eklemek için uygulamadan oyunun mağaza sayfasına gidin. Buraya tıklayarak da tarayıcınız üzerinden gidebilirsiniz.
  • Son olarak “Ücretsiz” butonuna tıklayıp işlemlerimizi tamamlamış oluyoruz. Artık oyun kütüphanemize eklenmiş bulunuyor.

The Witness

The Witness Nasıl Bir Oyun?

Renkli bir dünyanın içinde 500’den fazla bulmacanın bulunduğu tek kişilik bir oyundan bahsediyoruz. Oyun tam olarak 26 Ocak 2016 tarihinde Jonathan Blow tarafından geliştirildi. Oyunun bulunduğu platformlar ise mobil cihazlardan Android TV‘lere kadar sıralanıyor; PlayStation 4, Xbox One ve PC‘de de yer alıyor. Uzun saatler geçirebileceğiniz The Witness‘ı oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.