Ev / Listeler / 6 Madde de Hearthstone’a Başlamak!
Poster gg

6 Madde de Hearthstone’a Başlamak!

Dünya’da birçok insana erişti ve yükselite. Ülkemizde ise diğer bütün Blizzard oyunları gibi sadece belli bir kitleye hitap edebiliyor bu zevkli oyun. Fakat oynanılmalı! Neden mi? Buyurun listemize alalım sizi.

Liste’de belirtilen noktaları biz gördük ve deneyimledik ama yinede siz daha fazlasını görmüş ve deneyimlemiş olabilirsiniz tabii, bizimle yorumlarda paylaşırsanız çok mutlu oluruz, unuttuğumuz yerleri görürüz falan 🙂  Paylaşarak Hearthstone’un ülkemizde yayılmasına destek olabilirsiniz, bizlere de dolaylı olarak. Umarız faydalı olur.

1. Sistem gereksinimi mi? Yok bize gelmez öyle şeyler.

Basit mi basit arayüzü ve tatlı ama hafif grafikleriyle bilgisayarınızı hiç zorlamıyor. Ülkemizde önemli bir etken sanırım.

2. Zihin açıcı, okunmuş su gibi mübarek.

Daha önce Sınav Dönemine Birebir listemizde de bahsetmiştik, strateji ve düşünmeye iten duruşuyla okunmuş bir su resmen Hearthstone.

3. Her platforma uyumlu.

Bayağı reklam yapıyormuş gibi oldu bu ama öyle, şahsen canım sıkılıyor tabletten oynuyorum birkaç maç, canım sıkılıyor bilgisayardan, çok yer kaplamasa telefona da indiririm yani sorun yok.

4. Belki inanmayacaksınız ama zevkli!

Kart oyunu deyip geçmeyin, oynanan her hamle zevk veriyor, zaten şans faktöründen dolayı her oyunda farklı şeyler yaşanıyor ve sıkmıyor, araya kattıkları küçük efektler de tuzu biberi gibi.

5. Dil Geliştirmeye birebir!

Geçen sene hazırlık sınıfındayken gerçekten yardımcı olmuştu bana, çok basit bir dil kullanıyorlar ve anlamak zor değil. Fakat anlamak zorunluluğuyla birçok kelime öğretiyor oyun. Blizzard’ın en faydalı oyunu sanırım Hearthstone 😀

6. Ayrıca çok cool

Cool kelimesinin tarihe gömüldüğü bu yıllarda bu oyuna Cool demek sanırım mümkün. Yani ha Astronot olmuşsun, ha Heartstone’da turnuva kazanmışsın. Şaka bir yana Türkiye’de oyuncu sayısı az olan Blizzard oyunlarını oynayanların ortamlara farklı bir hava kattığı sanırım kabul edilebilir bir şey.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.