Ev / Haberler / 85 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
Poster gg

85 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Cazip indirimleri, uygun fiyatlı paketleri ve ücretsiz oyun dağıtmasıyla bilinen Humble Bundle’da, bu sefer Grid 2 ve ek paketleri kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Humble Bundle’da üç gün boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan Grid 2, Steam üzerinde 49 TL’lik fiyata sahip. Oyunun tüm ek paketleri ise 36 TL değerinde. Toplamda 85 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan Grid 2 bedava olmuşken, hiç zaman kaybetmeden oyunu kütüphanenize ekleyin.

BAFTA ödülü kazanmış serinin ikincisi olan Grid 2, TrueFeel teknolojisiyle inanılmaz bir yarış deneyimi sunuyor. 2013 yılında “Hızlı ol, birinci ol, ünlü ol!” sloganıyla çıkışını yapan Grid 2, 17 Mart’a kadar ücretsiz olarak indirilebilecek.

Çeşitli pistlerde yaptığınız sürüşlerin, müthiş grafiklerle desteklenmesi ve etkili yarış atmosferi, Grid 2’yi basit bir yarış oyunu olmaktan çok öteye taşıyor. Dolayısıyla kendini de “Yarışın yeniden tanımlanmış hali” olarak isimlendiriyor. World Series Racing adı altındaki kurgusal dünya şampiyonasında, en dipten zirveye kadar çıkmak sizin elinizde. Grid 2, kaliteli, heyecanlı ve etkili yarış dünyasını, kariyer sistemiyle birleştiriyor ve ek paketleri ile oynanışı destekliyor.

Nasıl İndirilir?

Öncelikle buraya tıklayıp Humble Bundle’ın resmi sitesine giriniz. Ardından GET THE GAME butonunu, sonrasında da GET IT NOW butonunu kullanarak kodu temin edebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.