Ev / Haberler / 90 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

90 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Oyun dünyasının başarılı yapımlarından olan Destiny 2 kısa süreliğine ücretsiz oldu. Gelin oyuna nasıl sahip olabileceğiniz hakkındaki tüm detaylara birlikte göz atalım.

Blizzard’ın düzenlemiş olduğu BlizzCon etkinliğinden biz oyuncuları ilgilendiren güzel haberler var. Bu haberlerin en önemlilerinden biri oyun dünyasının efsanelerinden olan Destiny 2’nin ücretsiz oluşu. 90 TL gibi bir fiyat etiketine sahip yapım, son zamanlardaki ücretsiz oyun furyasın da son ve en başarılı halkası oldu. Battlenet hesabınız üzerinden kütüphanenize eklemeniz gereken oyuna sahip olmak için son tarih 18 Kasım.

ücretsiz oyun destiny 2
Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken bir Battlenet hesabına sahip olmak. Buraya tıklayarak Battlenet hesabınızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında ise Battlenet istemcisini bilgisayarınıza indirmeniz ve bu istemci üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Bu adımlardan sonra istemci üzerinden oyunu kütüphanenize eklemelisiniz. Ardından oyun sonsuza dek sizin olacak.

Destiny 2’nin PC platformuna çıkışını kutlamak için yapılan bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, oyuna sahip olmak için son tarih 18 Kasım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Buna da bak!

Humble Bundle’dan 24 TL Değerinde Bedava Oyun!

Epic Games Store’da bedava sunulan oyunun ardından bir diğer bedava oyun haberi de Humble Bundle’dan …

2 Yorumlar

  1. Google denen namussuza OyunGG yazınca siz çıkmıyorsunuz :((

    • Eran "AramdaJungle" Küçük

      Evet 3. sırada falan çıkıyoruz kendi ismimizle, biz de üzülüyoruz. Kanayan yaramız 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir