Ev / Listeler / Oynaması Zevkli 10 Açık Dünya Oyunu V2
Valorant names

Oynaması Zevkli 10 Açık Dünya Oyunu V2

Merhaba Oyungg ailesi, bugün sizlere Oynaması Zevkli 10 Açık Dünya Oyunu V2 adlı bir liste hazırladım. İyi okumalar.

Far Cry  Serisi

İlk oyununu 23 Mart 2004‘de üç Türk yazılımcının da bulunduğu Ubisoft tarafından piyasaya sürülen Far Cry, ilk oyunundan sonra üçüncü ve dördüncü oyununda patlama yaptı. Çoğumuzun bildiği Vaas karakterinin de içinde bulunduğu oyunu birçok kişi oynamıştır. Özellikle üçüncü oyunun da etkileyici hikayesiyle ve savaş mekanikleriyle öne çıkan FPS türündeki bu oyun, Açık Dünya oyunlar listemize katılmayı hak ediyor.

Horizon Zero Dawn

28 Şubat 2017’de piyasaya sürülen Horizon Zero Dawn, Playstation 4 kullanıcıları için güzel bir Açık Dünya oyunu diyebiliriz. Oyun sadece Playstation 4 platformuna çıkmıştır.

 Mafia

2003’te satışa sunulan Mafia: City Of Lost Heaven, pek bilinmese de. 2010 yılında piyasaya sürülen Mafia 2 oyunu bir çok kişinin gözdesi olmuştu. Üçüncü oyun cıksa da Mafia 2 kadar ilgi görmedi. Eğlenceli bir Açık Dünya oyunudur. İyi eğlenceler!

 L.A Norie

L.A Norie  17 Mayıs 2011’de Rockstar Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Kendisi oynadığım zevkli bir Açık Dünya oyunudur. Oyunda Dedektif olup birçok cinayeti vb. Çözmeye çalışıyoruz. L.A Norie bu listemize girmeyi kesinlikle hak ediyordu. Platformlar: PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One.

İnfamous Second Son

21 Mart 2014’de piyasaya çıkan İnfamous Second Son sadece PlayStation 4 platformunda çıkarak Bilgisayar’da oynamak isteyenleri üzmüştü. PlayStation 4‘üm olmadığı için kendisini hiç oynamadım ama oynayan arkadaşlar çok beğendiği için listemize ekleme gereği duydum.

No Man’s Sky

Hello Games tarafından 9 Ağustos 2016 tarihinde piyasaya sürülen No Man’s Sky, en büyük Açık Dünya diyebiliriz. Oyundaki her yeri gezmeye insanın ömrünün yetmediği söyleniyor.

Bully

İlk olarak 17 Ekim 2006’da Playstation 2 platformunda çıkan Bully, bir çok oyuncunun PS2’de oynadığı temel oyunlardan bir tanesidir. Her ne kadar benim hiç Playstation‘ım olmasa da arkadaşlarımla beraber oynadığımda çok zevk alırdım. Oyunda kızlara hediye verebiliyor, öpüşebilir hatta pandik bile atabilirsiniz. Oyunda haylazlığın sınırı yok diye biliriz her öğrencinin oynaması gereken bir oyun. Rockstar Games tarafından yapılan oyuna GTA‘nın öğrenci versiyonu diyebiliriz. Platformlar: Android, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 2, iOS, Microsoft Windows, Wii, PlayStation 3

Zelda

Oyunu hiç oynamamış olmama rağmen, grupta çok istek olduğu için ekliyorum. Nintendo tarafından geliştirilip yayınlanan, Shigeru Miyamoto ve Takashi Tezuka tarafından tasarlanmış bir video oyunudur. Platformlar: Nintendo Switch, Wii U.

Facebook grubumuza katılmayı unutmayın ? Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İyi Oyunlar Oyungg ailesi!

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

4 Yorumlar

  1. bir arkadaşın müereff nerdeğğ miğğraf nerde demesi lazımda micenraftt nerde **** admin demesi kesin lazm

  2. Mehmet Bozkurt

    Minecraft nerde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.