Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Adrenalin Oyunu Steep Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
Poster gg

Adrenalin Oyunu Steep Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Adrenalini iliklerimize kadar hissettiren Steep kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyun hesabınıza eklendikten sonra silinmeyecek. 

Ubisoft’un adrenalin spor oyunu Steep, bizlere karlı zirvelerden kayıp, adrenalin doruklarına ulaştığı sportif hareketler yapma şansı tanıyor. Aralık 2016’da çıkışını yapan Steep, hem tek oyunculu hem de arkadaşlarla oynama imkanı sunan modlara sahip.

İnanılmaz hareketler yapıp Alpler’i karış karış ezberlediğimiz Steep, UPLAY üzerinde ücretsiz oldu. Oyunda yapabileceğimiz adrenalin dolu hareketlerin ise neredeyse sınırı yok. Wingsuiting, kayak, snowboard, ski ve paragliding birçok spor dalını oldukça etkili bir şekilde taklit eden Steep’in videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

22 Mayıs’a kadar oyunu UPLAY hesabınıza ekleyebilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Oyunun hesabınıza eklendikten sonra silinmeyeceğini de belirtelim.

Oyunu Nasıl Elde Ederim?

Oyunu indirmek ve kalıcı olarak edinmek olmak için öncelikle bir UPLAY hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu bağlantıya tıklayarak UPLAY’in sitesine ulaşıp, hesap açabilir ve oyunu edinebilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra Steep’i hesabınıza kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Oyunu oynamak için UPLAY uygulamasına ihtiyacınız olduğunu da belirtelim. Eğer uygulamaya sahipseniz, ana sayfada oyunu görebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Kar, kış demişken; bizlere kış atmosferini en iyi hissettiren diğer oyunlara göz atmaya ne dersiniz?

Kış Mevsimini İliklerimize Kadar Hissettiren Oyunlar

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.