Ev / Genel / Age of Wonders III Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu
Poster gg

Age of Wonders III Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu

Herkese merhabalar. Zaman zaman verdiği bedava oyunlarla oyuncuların gönlüne taht kuran Humble Bundle’dan yeni bir haber var. Bu sefer Age of Wonders III oyununu Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Hatırlatalım, oyunu 11 Mayıs’a kadar ücretsiz alabilirsiniz. Sonrasında eski fiyatına geri dönecek.

Age of Wonders III

Age of Wonders III, Triumph Studios tarafından geliştirilen ve 2014 yılında piyasaya sürülen bir strateji oyunudur. Steam’de 49 TL’ye satılan oyunu artık ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyunu Humble Bundle üzerinden alıp sadece bir kere Steam üzerinden kütüphanenize eklemeniz yeterli. Sonrasında oyunu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Age of Wonders III’ü kütüphanemize nasıl ekleyebiliriz? 

  1. Öncelikle Humble Bundle sitesine gidelim. Sitede karşımıza “Log In” veya “Sign Up” olarak iki seçenek çıkıyor. Eğer Humble Bundle üyeliğiniz yoksa “Sign Up” diyerek üyelik oluşturabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz varsa “Log In” diyerek hesabınıza girebilirsiniz.
  2. Hesabımıza girdikten sonra oyunun sayfasına gidelim.
  3. Oyunun sayfasında “Get The Game” butonuna tıklayalım. Bizi “Get It Now” butonuna yönlendiriyor. “Get It Now” butonuna tıklayalım.
  4. Karşınıza çıkan sayfada “Order Complete” yazısını göreceğiz. Oyunun kodu için, siteye üye olduğumuz hotmail hesabımıza bakmamız gerek.
  5. Hotmail hesabımıza gelen mailden oyunu indirmek için resime tıklıyoruz.
  6. Karşımıza çıkan sayfa ise “Reveal Your Steam Key” butonuna tıklayarak kodumuzu alıyoruz.
  7. Kodu Steam üzerinden aktive ediyoruz. Oyun kütüphanemize ekleniyor.
  8. İstediğimiz zaman oyunu indirebiliyoruz.

Aşağıya bıraktığımız Age of Wonders III trailer videosuna göz atabilirsiniz. Ayrıca Humble Bundle incelemesi yaptığımız yazımızı da okuyabilirsiniz. İyi oyunlar!

 

Hakkında İlayda Sürücü

20 yaşında,diş hekimi olmaya aday bir oyun bağımlısıyım.En sevdiğim oyun serisi Far Cry diyebilirim.6 yaşında başlayan oyun macerama kaldığım yerden devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.