Ev / Haberler / Alex Hunter Geri Geliyor!
Poster gg

Alex Hunter Geri Geliyor!

Herkesin çok sevdiği ve merakla beklediği, Fifa’nın geçtiğimiz sezon piyasaya sürdüğü Journey(Yolculuk) modunun kahramanı Alex Hunter, Fifa 18’de maceraya kaldığı yerden devam edecek!

Geçtiğimiz günlerde, EA Sports‘un kendi resmi Youtube kanalından paylaştığı trailer da, kahramanımız Alex Hunter‘ın yeniden, farklı bir hikayeyle karşımıza çıkacağını duyurdu.

Hepimizin bildiği gibi, Journey modu Fifa severler tarafından fazlasıyla ilgi görmüştü. İçerisinde sanki bir film izliyormuşuz hissi yaratacak bir çok sinematik bulunduran bu mod, bizleri saatlerce ekran karşısına kitlemeyi başarmıştı. Herkesin aklında tek bir soru vardı. Alex Hunter, Fifa 18‘de bizlerle olacak mıydı? Ve nihayet beklenen o müjdeli haber, EA Sports tarafından geçtiğimiz günlerde duyuruldu. 29.09.2017 tarihinden itibaren, Alex Hunter ile maceramıza, kaldığımız yerden devam edebileceğiz. Yuppi! Kullanıcılara bir iyi haber daha, hikayeyi bu sezon sadece Premier Lig‘de değil, Dünyanın istediğimiz her hangi bir lig’in de oynayabileceğiz. Ve biliyorsunuz ki Alex Hunter‘ın, Twitter üzerinden yakınlarından gelen tweetleri takip edebiliyorduk. Bu sene devamı gelecek olan hikaye de, Alex Hunter, kendi twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunabilecek! Sezona geçtiğimiz sezon olduğu gibi, transfer olacağımız takımı seçerek başlayacağız. Ve az önce de bahsettiğim gibi, bu takım yalnızca Premier lig değil, herhangi bir ligde olabilir.

Neyse, lafı fazla uzatmadan sizleri trailer ile baş başa bırakayım. 🙂 Trailer’ı alt taraftan izleyebilirsiniz.

Hakkında Sancar Çidem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.