Ev / Listeler / Alt Koridorda En Uyumlu ADC-Supportlar
Valorant names

Alt Koridorda En Uyumlu ADC-Supportlar

Arkadaşınız ile alt koridorda oynamaya mı karar verdiniz? Uyumlu olabilecek şampiyonlar mı arıyorsunuz? Ya da uyumlu şampiyonların artı (+) yönlerini mi merak ediyorsunuz? İşte bu listemiz tam size göre. İsterseniz listemize geçelim.

Lucian-Braum: Alt koridorda yıllardır eskimeyen ikilimizdir. Braum’un pasifi ile Lucian’ın pasifi birleşince mükemmel bir uyum yakalıyor.  

Kog’Maw-Lulu: Oyunun geç safhasında tam anlamıyla parçalayan Kog’Maw ile onunla neredeyse tüm yetenekleri uyan Lulu mükemmel bir alt koridor ikilisi oluşturmakta.

Vayne-Nami: Nami‘nin vuruş güçlendirmeleri veren E yeteneği  ile Vayne’in 3 vuruşta bir cana oranla vuran W yeteneğinin  birleşmesi sonucu rakiplere üç vuruş boyunca işkence çektiren bir ikili. Durdurulamaz, güçlü ve acımasız.

Caitlyn-Karma: Erken ve orta safhada yaptığında rakiplere büyük hasar veren  R-Q  kombosu ve Caitlyn’in devasa menzili sizin koridoru kazanmanız için bir fırsat. Karma’nın W yeteneği ile Caitlyn’in W yeteneğinin birbirini tamamlaması da cabası.

Jinx-Thresh: Thresh’in Q yeteneği, Jinx’in E yeteneği ve Thresh’in E yeteneği kombosunun rakip alt koridoru 2.5-3 saniyeliğine hareketsiz bırakması sizin için büyük bir kitle kontrol avantajı sağlayacaktır.

Draven-Janna: Janna’nın saldırı gücü artışı veren E yeteneği Draven’ın zaten yüksek olan hasarını bir hayli artırmakta. Balta mekaniğini kavramış bir Draven ile kolayca rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Miss Fortune-Leona: Miss Fortune’ın sürekli ve yüksek hasar veren R yeteneğinin Leona’nın ağır kitle kontrol içeren yetenek kiti ile birleşince Miss Fortune muazzam bir hasar ortaya çıkartıyor.

Xayah-Rakan: Riot bu şampiyonları oynanışlarının direkt olarak uyumlu olması amacıyla çıkardı. Xayah’ın W yeteneğinin Rakan’la daha güçlü olması, Rakan’ın E yeteneğinin daha uzaktan korumak içinatlaması, üsse dönerken aynı anda dönebilmeleri zaten ne kadar mükemmel olduklarını göstermekte.

Okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Yunus Emre Çetin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.