Ev / Haberler / Altın Elbiseli Adam Vefat Etti
Poster gg

Altın Elbiseli Adam Vefat Etti

Motor dikkatli sürüldüğünde ve güvenliğe önem verildiğinde tehlikesi düşüktür fakat çevre her zaman tehlikelidir.

Bizlere aşılamaya çalıştığı fikir videolarında hep bu olmuştu. Bahsettiği tehlike sebebiyle de aramızdan ayrıldı Barkın Bayoğlu. Geride onlarca video ve on binlerce takipçisi kaldı. Daha önce de kaza yapmıştı, hastahanede bir süre kalmıştı hatta. O videoyu da aşağıya bırakıyoruz, izlersiniz. Fakat bu kazayı atlatması mümkün olmadı.

Barkın Bayoğlu Altın Elbiseli Adam kanalını açmadan çok daha önce dahi Türkiye’de motor denildiğinde akıllara gelen ilk isimlerdendi. Televizyon kanallarında bu konu hakkında yayınlar yaptı, gazetelere demeçler verdi. Hatta bu işin Youtube furyasında başı çeken de yine o olmuştu.

Barkın Bayoğlu nasıl kaza yaptı?

Kaza gece 2 sularında gerçekleşti. Aslında usta sürücü bahsettiği çevrenin dikkatsizliği konusuna yenik düştü. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde seyreden bir araç içerisindeki çift tartışmaya başladı ve arabayı durdurup içinden indiler. Fakat bunun yapılması için hiç doğru bir yer değildi. Motor’uyla gelen Altın Elbiseli Adam yani Barkın Bayoğlu direksiyon hakimiyetini kaybetti ve araçtan inen kişiye çarptı. Kişi olay yerinde hayatını kaybederken Barkın Bayoğlu ise kaldırıldığı hastahanede hayata gözlerini yumdu.

Çıkarmamız gereken dersler var.

Toplumumuz trafik konusunda daha bilinçli olmalı. Takipçi kitlemiz çok büyük yaşlardaki insanlardan oluşmadığı için en güzel tavsiyeyi böyle verebiliriz sanırım. Elbette yakında hayata atılacaksınız, altınızda kullandığınız araçlarınız olacak. Bu gibi olaylar ise örnek olarak hep karşımızda durmalı, bu olaylardan dersler çıkarmalıyız. Böylece daha dikkatli olabiliriz.

Bizlere, rüzgarı hissederek araç kullanmanın daha güzel bir şey olduğunu öğrettiğin ve motorları biraz daha sevmemizi sağladığın için teşekkürler Altın Elbiseli Adam. Yolun açık olsun.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.