Ev / Haberler / Amnesia Collection, Humble Bundle’da İki Günlüğüne Bedava!

Amnesia Collection, Humble Bundle’da İki Günlüğüne Bedava!

Poster gg

Humble Bundle bedava oyun vermeye durmuyor, bu sefer verdikleri oyun ise toplam 55 TL’lik Amnesia koleksiyonu. Yazımızda oyunla ilgili detayları ve nasıl alabileceğinizi anlattık.

Öncelikle bu teklifin bir serideki iki oyunu kapsadığını söyleyelim. Bu iki oyun; “Amnesia: The Dark Descent” ve “Amnesia: A Machine for Pigs”. Kendileri korku oyunları olduğundan oynamak da biraz sıkıyor açıkçası, buna rağmen bu iki oyun gayet seviliyor.

Amnesia: The Dark Descent

Serideki daha eski oyun olan The Dark Descent, doğal olarak fazla bir sistem gereksinimi gerektirmiyor. Genelde de ikinci oyun olan ”A Machine for Pigs’‘ten daha çok seviliyor. Buyurun oyunun sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

İşlemci: 2.0Ghz

RAM: 2 GB

Depolama Alanı: 3GB

Ekran Kartı: Radeon X1000/GF 6

Patates PC’li olan arkadaşlar sevinebilir 🙂

Amnesia: A Machine for Pigs

Serinin ikinci oyununun sistem gereksinimleri doğal olarak daha fazla, buna rağmen ilk oyundan daha az sevildi. Buyurun sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista

İşlemci: Yüksek bir Intel Core i3 / AMD A6 CPU veya eşdeğeri

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Oyunu nasıl alırım?

Oyunu almanız için öncelikle Humble Bundle’ın internet sitesine girmemiz gerekiyor. Bu aşamadan sonra ilgili oyunun satın alma sayfasına tıklayıp sepete ekliyoruz, sepetten de oyunu bedavaya alıyoruz. Oyun için Steam kodunuz, e-postanızın altındaki menüdeki Keys kısmında sizi bekliyor olacaktır. İyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.