Ev / Haberler / Ankaralı Oyun Severler GüestGo III’de Buluşuyor!
Poster gg

Ankaralı Oyun Severler GüestGo III’de Buluşuyor!

Ankara her ne kadar ülkenin başkenti olsa da kültürel etkinlikler konusunda rolünü İstanbul’a kaptırıyor. Ancak bu kez sevinme sırası Ankaralı oyunseverlerde. Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu başkentin bu açığını kapatmak için GüestGo III ile bir kez daha sahnedeler. Tüm detaylar haberimizde.

GüestGo Mevsimi Geldi!

Yaptıkları etkinlikler ile adlarından daima söz ettirmeyi başaran Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu bu kez de karşımıza bu yıl 3.sünü düzenledikleri GüestGo ile çıkıyorlar. Ankaralı oyunseverleri ağırlamaya hazırlanan bu etkinlikte ise yok yok. Cosplay şovları, turnuvalar ve daha birçok sürpriz ile zenginleşecek olan etkinlikte katılımcılar sevdikleri yayıncılar ile de buluşma şansı yakalayacaklar.

Etkinliğin bu yılki konukları ise Can Sungur, Rauf Güneş, Ruthless Ladies, Batu Bozkan, Mete Özbey, Ferit Karakaya, Şükrü Şentürk ve Kemal Can Parlak. Oyun dünyasının yıldız isimlerinin bir araya geldiği etkinlik cosplay şovları ile daha da hareketlenecek. Jüri koltuğunda oturacak olan Ceyda “CepEjderi” Doğan Karaş, Mastema Nightshade, Ophelia Cosplay ve Valennia Cosplay gibi başarılı isimler ne kadar kaliteli işler göreceğimizin de kanıtı niteliğinde.
GüestGo

Nerede, Ne Zaman?

Böylesine kaliteli işlere hasret kalmış tüm Ankaralı oyunseverlerin 6 Ekim tarihinde MEB Şura Salonunda gerçekleşecek olan etkinlikte bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğunu Facebook’dan ve Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.