Ev / Haberler / Anthem Demo Sürümü İndirmeye Açıldı!

Anthem Demo Sürümü İndirmeye Açıldı!

Poster gg

Electronic Arts’ın çatısı altında bulunan BioWare’ın ellerinden çıkacak olan ve merakla beklenen yapım Anthem, demo sürümü olarak indirmeye açıldı. Detaylar haberimizde.

Resmi satışı 22 Şubat tarihinde başlayacak oyun için ön sipariş veren kullanıcılar ve Origin Access sahipleri VIP Demo sürümünü herkesten önce oynama hakkına sahip olacaklar. Origin Access sahipleri ve ön sipariş veren kullanıcılar için başlatılan bu demo süreci üç gün boyunca erişilebilir olacak. Bu sürenin bitimine kadar oyuna giriş yapan kullanıcılar VIP olduklarını belirten çeşitli oyun içi eşyalara da sahip olacaklar. Ön sipariş oluşturmamış kullanıcıların ve Origin Access hesabı olmayanların ise oyunu deneyimleyebilmek için bir süre daha beklemeleri gerekecek.

2017 E3 fuarında tanıtımı yapılan oyun için oyuncuların beklentileri bir hayli yüksek. Yayınlanan oyun içi görüntüler ile de bu beklentilerin giderek zirveye tırmandığını söylememiz de yanlış olmaz. Bakalım kullanıcılara açılan demo sürecinden sonra oyuncuların yorumları ne olacak. Anthem yarattığı beklentinin altından kalkabilecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.