Ev / Haberler / Apex Yangını Büyüyor! Fortnite Ücretsiz Season Pass Dağıtıyor!

Apex Yangını Büyüyor! Fortnite Ücretsiz Season Pass Dağıtıyor!

Poster gg

Apex Legends sonrası popüler Battle Royale oyunlara olan ilginin azaldığı su götürmez bir gerçek. Bu durumdan en az zararla çıkmak isteyen Fortnite cephesinden ise oyuncuları sevindirecek haberler var. Detaylar haberimizde.

Çıkışının üzerinden henüz bir ay bile geçmemiş olmasına rağmen oyun dünyasını kasıp kavuran Apex Legends karşısında rakipleri adeta ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar desek yanlış olmaz. Battle Royale türünün Apex Legends öncesi şüphesiz iki kralı konumunda olan PUBG ve Fortnite cepheleri de bu savaşta tekrar liderliği elde etmek için çeşitli stratejiler geliştiriyorlar.

Bu konu ile ilgili ilk atak yapan taraf ise Epic Games oldu. 2 hafta sonra 8. sezonu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Fortnite, oyun içerisindeki bir kısım görevleri tamamlayan oyuncularına 8. sezon pass’ini ücretsiz olarak sunacaklarını açıkladı. Bu görev dizisi oyuna 7.40 güncellemesi ile dahil olacak ve tamamladığınız anda 8. sezon için birbirinden güzel içeriklerin de kilidini açmış olacaksınız.

Yakın zamanda benzer bir hamle PUBG cephesinden de gelir mi? Yorumlarda bizimle paylaşın. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.