Ev / Haberler / Apex’den Darbe Alan Fortnite Güncelleme İle Arayı Kapatmaya Çalışıyor

Apex’den Darbe Alan Fortnite Güncelleme İle Arayı Kapatmaya Çalışıyor

Poster gg

Tahtını Apex Legends’a kaptıran Fortnite cephesi daha fazla oyuncu kaybetmemek için yeni hamleler denemeye devam ediyor. Oyuna gelen dev güncellemeye dair detaylar haberimizde.

Apex Legends fırtınası sonrasında gitgide kan kaybetmeye başlayan Battle Royale türüne mensup diğer oyunlar arasında haliyle bir telaş başladı. Uzunca bir süredir türün lideri konumunda olan ve şu an tahtını Apex Legends’a kaptırmış olan Fortnite bu durumdan doğal olarak bir hayli mutsuz. Kaybettiği konumu tekrar kazanmak isteyen Epic Games cephesi yıldız oyunları olan Fortnite’a dev güncellemeler getirerek durumu toparlamak için uğraşıyorlar.


Yeni güncelleme ile oyuncuların beğenisine sunulan hoverboard ile artık oyun içinde uçabileceksiniz. Yalnızca sınırlı bir süre için oyuna eklenen hoverboard ise Drfitboard olarak adlandırılmış. Driftboard üzerindeyken yapı inşa etmek hariç oyunda bulunan diğer temel eylemleri gerçekleştirebileceksiniz. Driftboard ise oyun başında haritanın rastgele bir yerinde spawn olacak.

Ancak sadece Driftboard yeniliğini deneyimlemek için oyuna girecekseniz sizlere iyi haberlerimiz de var. ”Driftin” isimli oyun modunda 2 kişilik takımlar halinde haritada bulunacak olan toplam 32 oyuncu haritaya düşecek olan çok sayıdaki drop sandığından birine ulaşarak içinden çıkacak olan Driftboardlar ile diğer takımlara karşı hayatta kalmaya çalışacak.

Yeni eklenen bir diğer oyun modu ise ‘’Yakala’’. Bu modda ise harita tamamen silahlardan arındırılmış bir durumda olacak. Rakiplerinize karşı kullanabileceğiniz tek silahınız ise fırlatılabilir nesneler olacak.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.