Ev / Haberler / Apple Arcade İçin Yeni Tasarımlar Ortaya Çıktı

Apple Arcade İçin Yeni Tasarımlar Ortaya Çıktı

Valorant names

Oyun sektörü gibi her geçen gün büyüyen bir pastadan şirketlerin pay almak istemesi artık alıştığımız bir durum. Apple, Arcade ile oyun sektöründe yerini sağlamlaştırmak için geliyor. Arcade’e dair bilgiler ve ortaya çıkan yeni tasarımı haberimizde.
apple arcade
Apple tarafından geliştirilen yeni oyunu servisi Arcade geçtiğimiz aylarda düzenlenen bir etkinlik ile tanıtılmıştı. Kapalı kapılar ardında geliştirilmeye devam edilen servisi kullanmak için aylık belirli bir ücret ödemeniz gerekecek. İOS, Mac ve Apple TV kullanıcıları için açık olacak bu servis sayesinde aylık bir kez ödeme yaptıktan sonra Arcade‘in bünyesinde bulunan oyunlara sınırsız erişiminiz olacak.

apple
Ortaya çıkan tasarımda yer alan oyunlara bakacak olursak Apple, Arcade ile benzer rakiplerinin gerisinde kalacak gibi. Yine de Apple‘ın cihazlarını tercih eden kullanıcılar için Arcade servisi hiç de fena bir seçenek gibi görünmüyor. Görsellerde de görüldüğü üzere Apple, Arcade’i deneyimlememiz için ücretsiz 1 aylık deneme hizmeti sunuyor. Bu sayede Arcade hakkında ilk elden deneyim sahibi olabilir ve kararınızı bu sayede verebilirsiniz.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.