Ev / Haberler / Aquaman En Büyük DC Filmi Olma Yolunda
Poster gg

Aquaman En Büyük DC Filmi Olma Yolunda

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Aquaman, hasılat rekoru kırmak üzere.

Her ne kadar harika bulup, bir inceleme yazmamış olsak da Aquaman son yıllarda çekilen DC filmleri arasında epey başarılı sayılacak bir filmdi. Şimdi bu haberi alınca incelemediğimize de ufaktan üzüldük doğrusu. Jason Momoa abimiz sektörün en sevilen isimlerinden birisi olduğunu bu yapımla birlikte kanıtlamış da oldu aynı zamanda.

Kendi rekorunu 2012 yapımı olan Kara Şövalye Yükseliyor filmi ile sağlamış olan DC, Batman’in bu filmiyle 1 Milyar 58 Milyon dolarlık bir gişe sağlamıştı. Aquaman ise henüz 752 Milyon Dolarlık hasıtlatı ile yoluna devam ediyor. İstatistiklere göre 2012’den beridir en yüksek kazanç sağladıkları film Aquaman olmuş. Tabii gidişatı göz önünde bulundurursak Kara Şövalye Yükseliyor ile ya kıyasaya bir mücadeleye girecek ya da bu yarışı önde kapatıp tahta oturacak.

Bu filmle birlikte DC şahlanır mı? Yoksa yeni gelecek filmleriyle kendi ayaklarına yeniden ve yeniden sıkarlar mı? Bunu şimdi söylemek epey zor. Fakat düşüncelerinizi yorumlarda belirtmekte özgürsünüz. Sinema Haberleri’ni sitemizden okumayı unutmayın, içeriklerden anında haberdar olmak içinse Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.