Ev / Haberler / Aralık Ayında Ininal ile 30 TL harca 10 TL Kazan
Valorant names
Aralık Ayında Ininal ile 30 TL harca 10 TL Kazan

Aralık Ayında Ininal ile 30 TL harca 10 TL Kazan

Yıl sonu geldi, indirimler kapıda. Eğer önceden bakiye hazırlamak istiyorsanız Ininal güzel bir kampanya başlatmış, haberini yapalım dedik. İşte Aralık Ayında Ininal ile 30 TL harca 10 TL Kazan kampanyasıyla ilgili ayrıntılar.

Yapılan kampanya şu şekilde çalışıyor, Ininal ile 30 TL tutarında alışverişinizi Game Satış, Game Sultan ya da Perdigital üzerinden yapıyorsunuz, site bakiyenize 10 TL daha ekleniyor. Böylece Steam cüzdan kodunuzu alıp oyun satın alabiliyorsunuz yıl sonu indirimlerinde. Eğer steam cüzdan kodu kullanmayı bilmiyorsanız yazımızı okumanız faydalı olacaktır.

Her kart ve site hesabıyla bir kere katılabiliyorsunuz ve aktifleştirilmiş kartlarla katılım yapmanız da kampanyanın bir şartı. Kampanya 1 Ocak’da son bulacak, aklınızda bulunsun. Ayrıca yine belirtmekte fayda var. Kampanya üst sınırı 5.000 hediye olarak belirlenmiş, bana bayağı cimrilik gibi gelse de Oyungg okurlarının kaçırmasını istemem, şimdiden bayağı tüketmişlerdir. Siz yavaştan yaklaşın en iyisi.

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi arıyorsanız ininal’in kendi blogunda yayınladığı yazıya da göz atabilirsiniz. Kampanya için bir de hashtag belirlemişler #epicaralık şeklinde, bi’ an bir yerlerde paylaşım dilenecekler diye korkmadım desem yalan olur, öyle bir ricaları olmadı, içim rahatladı.

Eğer bu tip banka kampanyalarından daha fazla haberdar olmak isterseniz bizimle yorumlar kısmından ya da sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçmeyi unutmayın. Maalesef bu konuların sıkı takipçisi olamıyoruz ama karşımıza çıktığında da reklam yapıyoruz sanıp kızarsınız diye korkuyoruz. Bu güzel bir kampanya olduğu için şans tanıyalım dedik.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

3 Yorumlar

  1. Dursun akıncı

    Son kez ininal kullanıyorum o zaman, bu kampanya iyi oldu

  2. Olley be aynı bakkal hüseyin amca ile ödeşme şeklimiz gibi

  3. Ohhh gideyim de gine paramın anasını ağlatayım 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.