Ev / Haberler / Assassin’s Creed 1 Hafta Sonra Sinemalarda!
Poster gg

Assassin’s Creed 1 Hafta Sonra Sinemalarda!

Assassin’s Creed 1 Hafta Sonra Sinemalarda!

Beklentilerin çok yüksek olduğu ve kalitesini fragmanı ile dahi belli eden Assassin’s Creed 23 Aralıkta sinemalarda. Oyun hikayeleri arasında en iyi senaryolardan birisine sahip olan serinin ilk filmini Justin Kurzel yönetiyor. Kendisini daha önce çektiği Macbeth filminden de hatırlayabilirsiniz. Başrol olarak ise Michael Fassbender gibi sevilen bir yüz karşımızda. Onu da Prometheus ve X-Men yapımlarından tanıyoruz.

Böyle bir hikayenin, böyle bir kadro ile işlenmesi… Sanırım şuana kadar yapılan en iyi oyun uyarlaması olacak, görüntü kalitesini kaybetmemek açısından iyi bir sinemanın, güzel bir koltuğunda izlemenizi tavsiye ediyoruz. Kaçırmamanız gereken yapımların başında tutun hatta bu filmi.

Bu arada, ben oyunu oynamadım, filmden bir şey anlamam diye düşünmeyin arkadaşlar, sinematikler ve fragmanlar gösteriyor ki, hikayeyi gayet temelden işleyecekler filmde. Hatta filmi izledikten sonra oyun serisini oynamanız bile mantıklı olabilir.

Daha önce oyunların film uyarlamalarını listelediğimiz yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.