Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Assassin’s Creed 3 Remastered’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!
Poster gg

Assassin’s Creed 3 Remastered’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Assassin’s Creed 3 Remastered’ın çıkış tarihi kesinleşti. Yenilenen grafikleri ve geliştirilen oynanışı ile oyunun fragmanı yayınlandı.

4K çözünürlük, yüksek kalite grafikler ve HDR desteği ile Assassin’s Creed 3 Remastered çıkış tarihi 29 Mart 2019 olarak belirlendi.

Ubisoft tarafından yayımlanan karşılaştırma videosunda da görüldüğü gibi, oyundaki atmosfer geliştirilmiş ve grafikler günümüzdeki oyunların seviyesine çıkarılmış. Grafiksel bağlamdaki geliştirmelerin yanında oynanış ve kontrol ayarları da daha iyi hale getirilmiş.

30 Ekim 2012’de çıkışını yapan Assassin’s Creed 3 Mart ayının sonunda Remastered haliyle, tüm ek paketleriyle ve Assassin’s Creed Liberation Remastered ile birlikte geri dönecek.

Tapınakçı bir baba ile Kızılderili bir annenin oğlu olan Connor’un macerasına tanık olduğumuz senaryoyu, yenilenmiş atmosfer ve geliştirilmiş oynanış ile tekrar deneyim etmek, Amerikan devrimine HDR desteği ile bir kez daha şahit olmak birçok oyuncuyu heyecanlandırıyor. 18.yüzyılın ortalarını konu alan senaryo, Amerikan devriminin öncesinde geçiyor. Tarihi figürleri içinde barındıran Assassin’s Creed 3, 29 Mart’ta çıkışını yapacak olan Remastered paketinde Benedict Arnold Missions, Hidden Secrets Pack ve Tyranny of King Washington isimli ek paketlerini de barındırıyor.

Pakete Assassin’s Creed Liberation Remastered Dahil!

Assassin’s Creed Liberation da aynı tarihte Remastered hali ile aramızda olacak. Amerikan-Fransız bir kadın suikastçı olarak oynadığımız oyunda, özgürlük mücadelesini bir kez daha vereceğiz. Geçtiğimiz ayın sonunda Assassin’s Creed Liberation ile ilgili birtakım haberler ortaya çıkmış ve oyunun Assassin’s Creed Liberation Collection adıyla Nintendo Switch’e geleceği söylenmişti. Bu haberler sızan bir satış listelemesinden alınmıştı. Assassin’s Creed 3 Remastered çıkış tarihi 29 Mart 2019 olarak duyurulmuşken, Ubisoft sonrasında bir Collection duyurusu da yapabilir.

Assassin’s Creed 3 Remastered ve Assassin’s Creed 3: Liberation, PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One için satışa sunulacak. Assassin’s Creed Odyssey Season Pass sahibi olan oyuncular ise ek ücret ödemeden Remastered oyunlara erişim sağlayacaklar.

Serinin son halkası olan Assassin’s Creed Odyssey ne kadar sevilse de, serinin hayranları tarafından bir Assassin’s Creed oyunu sayılmıyordu. Hayranlar Odyssey’in iyi bir RPG oyunu olduğunu ama kesinlikle kötü bir Assassin’s Creed oyunu olduğunu söyleyerek tepkilerini göstermişti. Dolayısıyla serinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 3’ün yenilenmiş hali, birçok oyuncuyu mutlu edecek.

Assassin’s Creed 3 Remastered çıkış tarihi kesinleşse de, oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili resmi bir duyuru henüz yapılmadı. Fakat beklenen gereksinimler şöyle:

Beklenen Minimum Sistem Gereksinimleri (Resmi değildir.)

  • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit zorunlu)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460, 2.70GHz veya AMD FX -6300 ya da daha iyisi
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 ya da AMD Radeon R7 260x 2GB Video RAM
  • DirectX: Version 11

 

Beklenen Önerilen Sistem Gereksinimleri (Resmi değildir.)

  • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit zorunlu)
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD FX -9590 ya da daha iyisi
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 480 3GB VRAM
  • DirectX: Version 11

Oyun haberlerine anında ulaşabilmek için bizi Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.