Ev / Haberler / Assassin’s Creed Filminin Yapımcısından Duke Nukem Filmi Geliyor!
Valorant names

Assassin’s Creed Filminin Yapımcısından Duke Nukem Filmi Geliyor!

Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Jeremy Irons gibi büyük isimlerin yer aldığı Assassin’s Creed filminin yapımcısından Duke Nukem filmi geliyor.

Assassin’s Creed filmi oyun çevreleri tarafından pek beğenilmemişti. 2016 yılında vizyona giren film, IMDB’den 5.8 puan almıştı. Fakat filmin yapımcısıi film beğenilmemesine rağmen vazgeçmiş gibi görünmüyor. Yapımcı Jean-Julien Baronnet’in yeni hedefi ise Duke Nukem serisini sinemaya uyarlamak.

Filmde Duke Nukem’i John Cena’nın oynayabileceği haberini sizlerle paylaşmış ve yönetmen arayışında olduklarını bildirmiştik. Gearbox’tan Sean Haren,

O, 1980’in aksiyon kahramanlarının bir parodisi gibi ve dördüncü duvarı kırma konusunda Deadpool’a oldukça benziyor” dedi.

Baronnet “Duke, şu an dünyamızın ihtiyacı olduğu keskin sert karakterlerden biri” diye ekledi.

Deadpool’a benzer bir Duke Nukem filmi elbette müthiş olur. Fakat çok fazla heyecanlanmaya gerek olmadığı görüşündeyiz. Çünkü 2001’den bu yana “Duke Nukem filmi geliyor” söylentisi sürüyor. Bir söylentiye göre Max Payne’in yapımcısı Scott Faye bu işi üstlenecekti. Fakat film yapımına başlanmadı bile.

Ufukta görünen Duke Nukem filmi, eğer komik alıntılar yapan, her zaman havalı olan ve seyirciye seslenip dördüncü duvarı yıkan bir karakteri barındırırsa; Deadpool’u sevdiğimiz gibi bu filmi de sevebileceğimizi düşünüyoruz. Assassin’s Creed filmi gibi harcanan bir potansiyel görmek yerine, gerçekten iyi bir video oyunu uyarlaması görmek biz oyuncuları da elbette memnun edecektir.

Duke Nukem Hakkında

Duke Nukem, 2000 yılı öncesinin eğlenceli FPS oyun serilerinden biri. İki boyutlu olarak 1991 yılında hayatına başlamış Duke Nukem’in neredeyse 20’den fazla oyunu var. Muhtemelen de seriye yeni oyunlar eklenecektir. En son oyunun yapımı neredeyse on iki yıl sürmüştü. Oyunun aldığı tepkiler ise on iki yıllık bir emeği takdir eder nitelikte değildi. Umarız Duke Nukem filmi de bizi üzmez diyor ve beklemeye devam ediyoruz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir Yorum

  1. Çocukluğumun oyununu ve kahramanını çöp bir yapımla berbat etmezler umarım. Yeni nesil bu kralın esprilerinden bir haber, PUBG ya da türevi oyunları oynayarak zamanını öldürüyor. Tamam belki de olması gerekenden daha fazla şiddet ve cinsellik vardı fakat yerinde yaptığı esprileri ve kişiliği çocukluğumun oyun kahramanı olmasının önüne geçmedi. Assassin’s Creed filminden umarım ders çıkarmışlardır.
    “Hail to the King baby!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.