Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Assassin’s Creed : The Ezio Collection Resmen Duyuruldu !

Assassin’s Creed : The Ezio Collection Resmen Duyuruldu !

Bir Süredir Ortalıkta Söylentisi Bulunan Oyunun Bu koleksiyon Ubisoft Tarafından Duyuruldu

Geçen yıl Assassins’s Creed : Syndicate piyasaya çıktıktan  sonra , Ubisoft’un oyunun serisini geliştirmeye devam edeceğini duyurmuştu.Bu sebeple ki 2016 yılında herhangi bir Assassin’s oyunu beklenmiyordu.

Ancak bir süre son The Ezio Collection’ın fısıltıları kulaklara gelmeye başladı.İlk başta duruma sessiz kalan Ubisoft daha sonra bu konuya resmi açıklama getirdi ve üstüne bir de bu koleksiyona özel tanıtım videosunu yayınladı.

maxresdefault

The Ezio Collection bu yıl çıkması beklenen Assassin’s Creed yapımı olacak.Bu yapımın adından anlaşılacağı üzere Ezio Adiotere de Firenze’nin maceralarını bir arada sunacak bu yapımın, Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed: Brotherhood ve Assassin’s Creed: Revelations adlı oyunların da HD Remaster sürümlerini içerecek.

15 Kasım tarihinde Amerika’da ve 17 Kasım tarihinde Avrupa piyasasında boy gösterecek olan bu koleksiyo, sadece Ps4 ve Xbox One için çıkacak.Aşağıda Ubisoft tarafından yayınlanan resmi videoyu izleyebilirsiniz.

Hakkında Halfboss

Buna da bak!

Rainbow Six Siege 4.Yıl Ülkeleri Açıklandı

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda 2019 yılında eklenecek operatörlerin ülkelerini ve sezonların içeriklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir