Ev / Haberler / Assassin’s Creed: Unity, Notre Dame’in Onuruna Bedava Oldu!
Poster gg

Assassin’s Creed: Unity, Notre Dame’in Onuruna Bedava Oldu!

Ubisoft, geçtiğimiz gün alevlere kurban giden Notre Dame katedrali için bir kampanya başlattı. Kampanya için 500.000 € toplayacak olan Ubisoft, eylem kapsamında Assassin’s Creed Unity’i bedava olarak dağıtıyor.

“Herkese Notre Dame’in güzelliğini ve ihtişamını görmesi için bir şans tanımak istiyoruz.”

Assassin’s Creed: Unity, Paris’in tamamının modellenmiş haline sahip. Oyun tasarımcılarından Caroline Miousse tasarımda en çok Notre Dame modellemesinde uğraştığını belirtmişti.

Bu kampanya sadece bilgisayar oyuncuları için geçerli. Assassin’s Creed Unity bedava haldeyken, oyunu Uplay ya da Assassin’s Creed sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun ücretsiz olarak dağıtılma sürecinin sınırlı olduğunu belirtmekte de fayda var. Bilgisayar kullanıcıları, 25 Nisan sabah saat 09.00’a kadar Assassin’s Creed: Unity’i indirme şansına sahip. Oyun hesabınıza eklendikten sonra silinmeyecektir.

 

Notre Dame Yangını

Bütün dünya Notre Dame için yas tutuyor ve ikonik katedral için hüzünlerini belirtiyor. Fransa’nın en önemli tarihi eserlerinden biri olan katedral, Assassin’s Creed: Unity içerisinde de oldukça önemli mekanlardan biriydi. Ayrıca kitaplara bile konu olmuş olan bu tarihi eser neredeyse dokuz yüz yıldır ayaktaydı.

Notre Dame’in Tamirinde AC: Unity Kullanılabilir!

Nasıl İndiririm?

Assassin’s Creed Unity bedava kampanyasından yararlanmak için bir Uplay hesabına ihtiyacınız var. Ardından bu bağlantıya gidip oyunu seçin ve sepetinize ekleyin. Eğer bilgisayarınızda Uplay uygulaması var ise platform üzerinden de oyunu edinebilirsiniz.

Konu hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

3 Yorumlar

  1. Ahmet Taha Koçtaş

    Yazı muhteşem olmuş hemen gidip alıyorum çok teşekkürler

  2. Kerem Doğan Karakoç

    Oyun hesabınıza eklendiği anda tamamen sizindir. Kalıcı olduğunu belirtelim.

  3. Maksat tarih çalışmak, yoksa bedava oyun bize yakışmaz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.