Ev / Haberler / Assassin’s Creed ve Monster Hunter World İşbirliği Duyuruldu!
Valorant names

Assassin’s Creed ve Monster Hunter World İşbirliği Duyuruldu!

 Assassin’s Creed, Monster Hunter World işbirliği resmi olarak duyuruldu. Ubisoft ve CAPCOM işbirliği sonucunda Assassin’s Creed temalı içerikler Monster Hunter World’de yer alacak.

CAPCOM en çok satan oyunlarından biri olan Monster Hunter World için yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Ubisoft ve CAPCOM işbirliği sonucunda Assassin’s Creed temalı zırhlar oyunda yer alacak. Oyuna yeni gelecek olan bu eşyaları almak için oyuncuların SDF: Silent, Deadly ve Fierce adlı görevleri tamamlaması gerekecek. Görev sonucunda “Bayek Layered Armor” ve “Assassin’s Hood” eşyalarını alabilecekler.

Aşağıdaki videoda da gösterilen eşyalardan biri Ezio Auditore da Firenze’nin zırhı. Bu zırhı kullanmak için iki adet Senu Tüyü kullanmanız gerekiyor. Detaylara göre bu eşyalar sadece kozmetik değil. Assassin’s Hood eşyasını donanmış bir oyuncu daha hızlı saklanabilecek ve daha hızlı hareket edebilecek.

Assassin’s Creed temalı eşyalar 10 Ocak 2019’dan itibaren PS4 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir olacak. İçerikler PC platformuna daha sonra gelecek.

Assassin’s Creed, Monster Hunter World işbirliğinden önce geçtiğimiz gün Assassin’s Creed ve For Honor etkinliği gerçekleşmişti. Kısa bir süreliğine For Honor oyuncuları oyun içerisinde Leap of Faith yapabiliyor ve Assassin’s Creed temalı zırhlar giyebiliyordu. Oyun sektörü günden güne daha iyi bir hale giderken, bu tür crossover etkinliklerini duymak bizi sevindiriyor. Fakat umarız ki yabancıların “milking” dediği kar odaklı istifade hamleleri gerçekleşmez. Ticari amaçlar uğruna oyun serileri mahvedilmesin diyelim ve oynamaya devam edelim.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.