Ev / Haberler / Avatar Serisinde Kadro Genişliyor!
Poster gg

Avatar Serisinde Kadro Genişliyor!

Film çekeceksem tam çekerim sözü Avatar için tam olarak oturuyor, hak yemek olmaz.

Daha önce Avatar ile ilgili haber yapmış ve filmin üçleme olacağından, tahmini çıkış tarihinden bahsetmiştik. Eğer serinin meraklısıysanız okumanızda fayda var. Fakat 4. ve 5. filmin de çıkacağı gerçeğini öğrendik onu belirteyim. Yani üçleme işi yalan oldu, daha uzun bir seri ve evren bizi bekliyor. James Cameron bir iş yapacağında gözünü karartıp en iyisini yapmaya çalışan bir yönetmen, bu kuşku götürmez sanırım hepimiz için. Sadece Avatar değil, en büyük kanıtlarından bir diğeri de Titanik filmi diyebiliriz. Haa, bu arada Titanik demişken, haberimiz biraz da bununla ilgili…

Kate Winslet mi? Hmm…

Titanik’de Leonardo Dicaprio kadar olmasa da Kate Winslet de kariyerini parlatan isimlerdendi. James Cameron onu seriye dahil etmiş. Fakat sadece 2. ve 3. filmde mi yer alacak yoksa serinin ana karakterlerinden birisi haline mi gelecek bilemiyoruz. Kate Winslet Titanik filminin eleştirilen isimlerinden birisi de olsa Oscar, Emmy ve Bafta gibi birçok ödülün sahibi. Şuan 41 yaşındaki oyuncu filmlerde hangi rolü alacak merak konusu.

Konuyla ilgili gelecek olan haberleri Sinema Haberleri kategorimizden takip altına alabilir ve haftalık film önerilerimize göz atabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.