Ev / Haberler / Avengers: Infinity War’dan İlk Fragman yayınlandı!
Poster gg

Avengers: Infinity War’dan İlk Fragman yayınlandı!

Marvel sinematik evreninin son halkası olan Infinity War’dan ilk fragman geçtiğimiz saatlerde yayınlandı ve birçoğumuzun heyecanı kat ve kat arttı. Daha önce çıkan filmlerde ortaya çıkan tüm süper kahramanları tek bir filmde toplayacak olan Infinity War’ın bütçesi 1 milyar dolar. Infinity War böyle bir bütçeyle tabii ki sinema tarihinin en büyük bütçeye sahip filmi. Buyurun öncelikle fragmanı izleyelim ardından fragmanda neler gördüğümüzü alt kısımda analiz edelim.

Dr. Strange ve Tony Stark

Fragmanda çok az görmemize rağmen açıkçası beni en çok heyecanlandıran sahne bu oldu fragman boyunca. Nedenini soracak olursanız tamamen Robert Downey Jr. ve Benedict Cumberbatch ikilisine olan hayranlığımdan kaynaklı. Özellikle solo filminden sonra Benedict Cumberbatch’in karakteri olan Dr. Strange’e ilgim ciddi biçimde arttı. E tabi bunda karakteri oynayan oyuncunun çıkardığı iş ekstra etkili oldu.

Blackwidow

Yenilmezler ekibinin hanımefendisi olan Natasha Romanoff isimli karakteri, beyaz perdeye biraz değişik bir tarz ile geri dönüyor. Scarlett Johansson her zaman olduğu gibi güzelliğinden ödün vermemiş bir biçimde çıkıyor karşımıza. Üstelik bu sefer Sarı ve kısa saçlı!

Vision ve Scarlet Witch

Önceki filmlerde bu ikili arasındaki duygusal yakınlaşma zaten gözler önüne serilmişti. Gelen fragmanda da yine bu yakınlaşma gösteriliyor. Ama dikkat çeken detay Vision’un büründüğü insan formu. Derisi farklı renklerde Vibranium olan ağabeyimiz nihayet ten renginin ne olduğunu bulmuş ve yakışıklı bir beyefendiye dönüşmüş.

Spiderman

Gökyüzünde asılı duran koskoca uzay gemisini sabah evden çıkınca değil de okul servisinde örümcek hisleri yardımıyla bulması biraz enteresan gelse de yeni giydiği kostümüyle oldukça hoş görünüyor göze. Ayrıca Thanos’tan dayak yediği sahnede nedense hoşuma gitti. Sevemedim ben bu yeni Spiderman’i.

Loki

Türlü türlü şeytanlıklarda kullandığı yegane silahı Tesseract’ı yine kullanarak Thanos önünde diz çökerken görüyoruz kendisini. Bakalım bu sefer neler yapacak da ortalığı birbirine katacak göreceğiz.

Captain America, Winter Soldier, Hulk, Black Panther, War Machine ve Falcon

Yukarıda ismi yazılan kahramanları ve isimlerini bilmediğimiz Wakanda ordusunun nice yiğitlerini Thanos ordusuna karşı ortak bir savaş sahnesinde görüyoruz. Steve Rogers’a sakal yakışmış, söylemeden geçemeyeceğim. Black panther fragman incelememde zaten Chadwick Boseman’ın ne kadar güzel bir Black Panther olduğundan uzun uzun bahsetmiştim.

Thanos

Infinity War’ın baş kötüsü olan Thanos aslında diğer filmdeki kötülerle ve yaptıkları kötülüklerle doğrudan bağlantılı bir karakter. Filmdeki amacı Infinity Stones isimli taşları bir araya getirip sonsuz güce kavuşmak.

”Infinity Stones ve Infinity Gauntlet nedir?” ”Thanos kimdir?” sorularını bir sonraki yazımda uzun uzun cevaplayacağım. Takipte kalın. İyi oyunlar!

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.