Ev / Haberler / Gamescom: Avrupa’nın En Büyük Oyun Fuarı!
Valorant names

Gamescom: Avrupa’nın En Büyük Oyun Fuarı!

Oyun sektörü için yaz ayları çok önemlidir. Zira çoğu oyun ve teknoloji fuarı yaz aylarında kapılarını açar. Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom 22-26 Ağustos tarihlerinde ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Gamescom, 2009 yılından beri her yıl Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen bir oyun fuarı. “The Heart of Gaming” yani oyunun kalbi olarak anılan  , bu sene de dopdolu olacak gibi gözüküyor. E3‘ün aksine yeni teknolojilerden çok oyunların duyurulacağı bu fuarda takip ettiğimiz bir çok oyunun yeni oynanış videolarını izleyebileceğiz. Ayrıca fuara katılanlar daha yayımlanmamış oyunların betalarını oynayabilecekler. Dünya etrafından gelen oyuncuların turnuvalardaki performanslarını da izleme şansımız olacak. Hatta PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunununda bizi temsil edecek bir takımımız bile var.

Fuarda bu yıl görmeyi planladığımız başlıca oyunlar ise şunlar:

  1. Forza Motorsport 7
  2. FIFA 18
  3. Star Wars Battlefront II
  4. Call of Duty: WW2
  5. Destiny 2
  6. Assassin’s Creed: Origins
  7. South Park: The Fractured But Whole

Fuara EA, Ubisoft, Activison, Blizzard, Nintendo gibi büyük oyun firmalarının yanında “Indie” yani bağımsız oyun şirketleri de katılıyor. Tüm dünya etrafından misafir çeken bu fuarın internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

 Son olarak Gamescom 2017’nin tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.