Ev / Haberler / Babalar Gününe Özel God of War 4 Videosu Yayınlandı
Poster gg

Babalar Gününe Özel God of War 4 Videosu Yayınlandı

Dün babalar günüydü, oyun dünyasının yeni ve sert babası Kratos’un da babalar gününü kutlamamak olmazdı.

Playstation’un en sağlam exclusive oyun serilerinden olan God of War’a bu videoyu yapmak da Playstation’a düşerdi tahmin edebileceğiniz gibi. 3 dakikalık bir video yayınlamışlar ama madem haberini yapıp sizlere aktarıyoruz, ufak bir eleştiri yazmamızı da mazur görün lütfen. Oyundaki baba oğul ilişkisi, komik ile karizmatik arasında seyrediyordu ve bu sayede çok sevmiştik bu dengeyi. Fakat videoda safi karizmatik bir ilişki izliyoruz, bence komik, eğlenceli noktalara da yer verilebilirdi. İçime bi’ karartı çöktü izleyince.

Firmaların bu tip durumlarda ‘Harikayız‘ havalarına girmelerini zaten kişisel olarak pek beğenmiyorum. Ulen sömüre sömüre mitoloji bırakmayacaksınız, belli işte. İskandinav biter Mısır’a inersiniz, Mısır biter Çin’e gidersiniz. Size sömürülecek mit mi yok? Neyse, kaliteli üretin, aklımızda yer edinin oyuncular olarak başka derdimiz yok zaten.

Yine de olsun, böyle bir videoyu akıl etmeleri de güzel. Senin de Babalar Günün kutlu olsun Kratos Baba, nice mutlu yıllara. Videoyu aşağıya bıraktık, iyi seyirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.