Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Başarılı CS:GO Takımından İzleyiciye Büyük Jest!

Başarılı CS:GO Takımından İzleyiciye Büyük Jest!

Valorant names

Sporda herkesin türlü türlü yardımlaşmasını görüyoruz ve bu yardımlaşmalar hayatımıza güzellik katıyor. İşte bu yardımlardan birini de geçtiğimiz günlerde Ninjas in Pyjamas takımından gördük.

Dedpool lakaplı bir espor hayranı, ESL One Köln turnuvasını izlemek için uçağa atlıyor. Şili’den geleceği için direkt uçuş bulamayıp Toronto üzerinden Köln’e gitmeye çalışıyor. Toronto uçağı rötarlı kalkıyor ve bunun için de Köln’e olan uçuşunun tarihi düzenleniyor. Son duruma göre Köln’e geleceği tarihte turnuvanın ilk gününü neredeyse tamamen kaçıracak olan Dedpool, sıcak havada otel odasındayken bunu Reddit’te anlatıyor.

  • Şili’den Köln’e gitmeye çalışıyorum
  • Toronto’ya uçağım rötar yapıyor
  • Köln’e olan uçağımın tarihi düzenleniyor
  • Köln’e varacağım zaman turnuvanın ilk gününün neredeyse tamamını kaçıracağım
  • Toronto’da yakıcı bir havanın altında otel odasında bekliyorum, şortum da yok
  • Ağlamak istiyorum:(

Olayı Reddit’e anlatmasından tam beş saat sonra Ninjas in Pyjamas takımının yetkili ekibinden Kameeleon, duruma müdahale etme ihtiyacı hissediyor ve e-spora gönül vermiş olan Dedpool’un moralini düzeltmek için kendisine oyunculardan imzalı forma teklif ediyor.

  • Bunu duyduğumuza çok üzüldük. Takım formaları hayranlar için çok şey ifade ediyoruz, bunu biliyoruz. İmzalı NiP forması istersen, bana mail atmaktan veya Twitter’dan DM atmaktan çekinme. Umarım gününü güzelleşmiştir ve  ESL One Köln’de güzel zaman geçirirsin 🙂

Böyle bir cevabın ardından sevincini Twitter’dan paylaşan e-spor hayranı, “İşte NiP’in diğerlerinden bir tık daha üstün bir organizasyon olduğunu gösteren bir kanıt daha.” yorumunu ekleyip NiP yetkilisi Kameeleon’a teşekkür etti.

Benim de taraftarı olduğum Ninjas in Pyjamas takımını, turnuvanın sloganı olan “We Are One” (Biz Biriz) sözüne uygun olarak yaptıkları bu jestten dolayı kutluyoruz. E-spor dünyasında böyle güzellikleri artarak görmemiz dileğiyle, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.