Ev / Haberler / Battlefield 1 Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı
Valorant names

Battlefield 1 Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bf 1 Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Şahsen Call of Duty 2’nin ardından, yeni teknolojiler ve usta yapım atölyelerinde yine geçmiş zamanları anlatan bir fps (First person shooter) oyunu yapılmasını dört gözle bekliyordum. Bu hamleyi Battlefield yaptığında bir çoğunuz gibi bende çok mutlu olmuştum. Şahsi düşüncelerimi aktarmamın ardından haberimize geçebiliriz sanırım.

Geçtiğimiz süreç içerisinde yayınlanan ekran görüntüleri ve tanıtım videoları olmuştu, 11 ağustosta ise birçoğumuzun merak ettiği araçlarla ilgili yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. 1. Dünya savaşı şartlarında en fazla nasıl araçlar kullanabilirler diye düşünmüyor değildik ama tanıtım videosundan anlaşıldığı üzere gayet komplike ve oyunculuğumuzu ortaya koymamız gereken araçlar var. Sizi daha fazla sıkmadan ekipten, Anreas Morell, Lars Gustavsson gibi isimlerinde yorumladığı tanıtım videosuyla baş başa bırakalım.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.