Ev / Haberler / Battlefield 4 ve Battlefield 1 Premium Pass Ücretsiz Oldu!
Valorant names

Battlefield 4 ve Battlefield 1 Premium Pass Ücretsiz Oldu!

Battlefield V‘i Beklerken, BF1 ve BF4 Premium Pass İçerikleri Yeniden Ücretsiz Oldu!

Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass‘i bir kez daha ücretsiz oldu. Electronic Arts, Battlefield V’e Doğru olarak isimlendirdiği kampanya dahilinde Battlefield oyunlarının ek paketlerini ücretsiz yaptı. Battlefield1 ve Battlefield4 oyunlarına sahipseniz, Premium Pass içeriklerini almak için 26 Eylül Çarşamba’dan, 2 Ekim Perşembe’ye kadar süreniz var.

Electronic Arts‘ın “Battlefield 1 Premium Pass, çıkış sonrası gelen harika içerikleri ile Battlefield V iştahınızı kabartacak. İnsanoğlunun en büyük savaşını beklerken, Battlefield 1‘ sahibi oyuncular, Premium Pass’ı ücretsiz edinebilecek” duyurusuyla birlikte oyun paketi bedava oldu. 20 Kasım’da çıkışını yapacak olan Battlefield V için oyuncuları güncel tutmayı hedefliyor. Electronic Arts, geçtiğimiz hafta da Battlefield 1 Premium Pass‘i ücretsiz hale getirmişti. Road to Battlefield V olarak isimlendirilen kampanya dahilinde Battlefield oyunlarının çıkış sonrası paketlerini bedava hale getirmeye devam ediyor.

 

Sadece Temel Oyuna Sahip Olanlar Yararlanabilecek

Bu iki paketi edinmek için ana oyunlara sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım. Battlefield 1 Premium Pass, They Shall Not Pass, In the Name of Tsar, Turning Tides, Apocalypse gibi ek paketlerin yanı sıra, 14 adet savaş çantası, yeni harita ve silahlar da barındırıyor. Battlefield 1 Premium Pass‘i Origin üzerinden ya da Playstation 4 ve Xbox One platformlarının sitelerinden temin edebilirsiniz. Battlefield 4 Premium Pass için Origin‘i ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz hale gelen oyun haberlerini kaçırmamak ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.