Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Battlefield 5’in Battle Royale Modu Firestorm Sızdırıldı
Valorant names

Battlefield 5’in Battle Royale Modu Firestorm Sızdırıldı

Battle Royale hızla büyüyen bir akım. Her geçen gün yeni bir oyuna battle royale modu geliyor. Tetris’ten tutun Call of Duty’e kadar her oyunda Battle Royale şart gibi davranılmaya başlandı. Battlefield 5’de bu şartı yerine getirmiş anlaşılan.

Battlefield’ın Battle Royale Modu: Firestorm

Yeni sızdırılan bir video sayesinde Battlefield‘ın Battle Royale modu olacak Firestorm hakkında yeterince bilgiye sahip olduk. Öncelikle diğer tüm Battle Royale oyunlarından farklı olarak yaralıyken ateş etmeye devam edebiliyoruz. Yani Left for Dead 2‘de düştüğümüz zaman ateş edebilmemiz gibi. Bu ne kadar iyi ve ya uygun bir yenilik olmuş tartışılır ancak EA‘in farklı bir şeyler sunmaya çalıştığını görmek güzel. Sızdırılan videoyu izleyin konuşmaya devam edelim:

Oyun modunda sıhhiyeci, destek, nişancı gibi sınıflar bulunmuyor ve bunun yanı sıra normal Battlefield 5‘te olmamasına rağmen bu modda helikopter sürülebiliyor. Bunların yanı sıra tank, uçak, araba gibi bir çok savaş aracı da oyunda yer alıyor. Modun çıkış tarihine dair net bir bilgi olmasa da Call of Duty‘nin Blackout‘undan daha başarılı olacak gibi gözüküyor.Bu arada oyundaki haritanın ismi “Provenance” olacak ve böyle gözükecekmiş.

Battle Royale’in bu popülaritesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizi sıktı mı yoksa daha çok görmek ister misiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip ederseniz böyle çılgın “Tetris’e Battle Royale Geldi” gibi haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

 

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.